Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ilyen ketrec megfelelő...

Egy ilyen ketrec megfelelő egy patkánynak?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 1. 13:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mekkora ketrec az, amelyik nem a minimum? Mert kb ezt találtam patkányketrecnek. Görény ketrec is jó lehet?

Szeretnék egy tágas ketrecet.

2021. nov. 1. 14:28
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt láthatod, hogy ilyen többemeletes, nagy alapterületű ketrecekben érzik jól magukat, valami ilyesmire kéne hajtani. Zoopluson nem nagyon van ketrec, főleg nem ilyen.


[link]

Ez pl képről jónak tűnik, de sehol sem írják a méreteit, így elég lutri.


[link]


[link]


Jó drágák. :/

2021. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 köszi!

Igen így van, de egy kutyánál maga a kutya drága, a patinál a felszerelés. De szeretném ha azt a pár évet amit él, azt boldogan töltené.

Amúgy egész sokat lenne kint, egyedül se lenne és én nagyon sokat otthon tudok lenni, de amúgy 2-ben gondolkozom.

De amikor bent kell lenniük, akkor se az legyen, hogy pici

2021. nov. 1. 16:38
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egy perfect kisállat ketrecem volt, mikor patikat tartottam. Ez 80*50*100-as (szé*mé*ma) méretű volt. Sajnos jelenleg nem kapható a zoopluson. Mondjuk amíg kicsik voltak, nem volt ideális, mert kifértek a rácsok közt, ha nagyon akartak, ezért egy dróthálóval vontam be az egészet.

Érdemes facen belépni felszereléses adok-veszek csoportba (rágcsabazár) , én is ott adtam el, miután az utolsó elpusztult.

A patkányvarázs és a patkányimádók csoport is hasznos.

2021. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Jófogáson érdemes körbenézni, kicsit leharcoltabb Ferplast Furet XL (75x80x85cm) ketreceket akár 10-15 ezerért találni (legalábbis pár éve még lehetett) az pedig egy bazinagy ketrec, plusz ha még nagyobbat akarsz, szerzell mégegyet és összeépíted towernek.

Viszont fából tényleg ne vegyél, a patkányok szeretnek rágcsálni és ami a legfontosabb, vizelettel jelölgetni amit a fából soha semmivel nem szedsz ki.

2021. nov. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!