Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet beszerezni olyan...

Hol lehet beszerezni olyan cuki kis Vietnami kis malacomat, amiket lehet lakásban tartani? Mit szoktak enni? Esetleg tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Az a tapasztalat, hogy megnő 60-70 kg-ra és nem lakásba való. Mert ugye disznó. A sonkája fincsi.
2021. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Ekkorára nő meg. Tudtad?

2021. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Az a vicc, hogy így is cukik. :D de amúgy igen, megnő. Aztán mit csinálsz vele? Elég sok helyet foglal egy ekkora deznyó a kanapén.
2021. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
emellé még büdös is..nálam csak ezüsttálcán fekhet, nem kanapén
2021. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk a szomszéd vett az unokának, merthogy milyen cuki.

Kezdetben próbálkoztak a benn tartással, merthogy a gyerek "házimalaca".

De a malac nem lesz szobatiszta, jó nagy halmokat "rakott" mindenhova, úgy eszik, mint egy disznó (nem meglepő módon :)), mindent felborított, mint egy kis tank, és hiába volt fürdetve, akkor is szaga volt.

Végül is ki lett költöztetve a baromfiudvarba. Ott boldogabb is, tócsába hempereg, dagonyázik, feleszi a csirkesz@rt stb. Szóval úgy él, mint egy disznónak élnie kell.

Ja, és egy kicsivel 80 kg felett van jelenleg.

2021. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Három mázsás disznót is lehet lakásban tartani csak mivel a Vietnáminak is iszonyú disznósz.r szaga van nem nagyon észszerű.
2021. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Kezdődik. Még egy őrült, aki tanyát akar csinálni a lakótelepből xD

Ott kezdődik kedves kérdező, hogy meg van határozva, hol lehet haszonállatot tartani. Hidd el, a lakótelep nem tartozik bele. Disznót akarsz, semmi gond, költözz olyan helyre ahol lehet.

2021. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Én egyszer összetalálkoztam egy ilyennel egy házban, hát csak azt tudom mondani, hogy fene az ízlését annak, akinek ez tetszik.
2021. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha találkozol egy Vietnámi emberrel,vele tudsz cserélni ha van kutyád,mivel ők kutyák esznek,te pedig disznót,így szerintem nem is lesz semmi gond,tutira bele fog menni és mindketten jóllakhattok.
2021. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Elírtam:kutyát
2021. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!