Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi ütött a nyulainkba? Össze-v...

Mi ütött a nyulainkba? Össze-vissza bogyóznak, pisilnek.

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy eddig tökéletesen szobatiszták voltak, de az elmúlt kb. 10 napban borzalmasak. Szabadon vannak a konyhában, de már az egész helyiség úgy néz ki, mint egy trágyadomb. Mindent telepisilnek, bogyóznak. Mit akarnak? 10 hónaposak, ivartalanított mindkettő.
2010. szept. 8. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt állatorvostól kérdezd, lehet h férgesek vagy valami betegségük van. Amúgy szerintem veszélyes dolog ez, mert azért ez higiéniai szempontból nem valami megfelelő, hogy a nyulak mindent összepisilnek a lakásban...Remélem alaposan fertőtlenítesz mindent utánuk!
2010. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Szerintem zárd be őket 1-2 hétre, hogy szokják a ketrecet meg újra, és aztán engedd ki őket újra. Első pár napban biztos depressziósak lesznek, meg mérgesek, de megszokják, utána megint rendesek lesznek :)
2010. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Féregtelenítve vannak, biztos nem ez a baj. Inkább arra fognám, hogy kb. 2 hete csak aludni járunk haza, nem foglalkozunk velük. Fertőtlenítés...Hajaj! Domestos gyár belőlünk fog meggazdagodni. Állandóan azzal mosom fel a konyhát.
2010. szept. 8. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
A bogyózás terület jelölésre szolgál általában, de a pisilés lehet az ivarzás jele is, de látom ez már megoldott. Változott valami a konyhában,, arra érzékenyek, és újra megjelölik a területüket. Jobb lenne talán egy ketrecben tartani őket, és csak akkor kiengedni, ha tudtok velük foglalkozni, lehet csak unatkoznak.
2010. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lábasba a nyomorultakkal!!!
2010. szept. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
23:29-es, nem változott semmi a konyhában, ketrecben meg kb. az első héten voltak, utána soha. De lehet most az lesz a vége. Utolsó válaszoló, inkább ne írtál volna.
2010. szept. 9. 08:42
 7/10 anonim ***** válasza:
szabadon vannak a konyhában? ajjaj, ott veletek vannak higiéniai problémák nem a nyulakkal. és ne mond hogy nem, temagad mondtad hogy a konyha úgy néz ki mint egy trágyadomb.
2010. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, pár napja. Előtte csak a wc-jüket használták. És kikérem magamnak, hogy higiéniai gondok vannak nálunk. Bárki bármikor jöhet hozzánk, ragyog a lakás a rendtől, tisztaságtól.
2010. szept. 9. 11:08
 9/10 Enting ***** válasza:
A nyúl sértődős, és érzékeny arra, ha nem foglalkozol vele, főleg, ha egyébként szoktál. Lehet, hogy ez zavarta meg őket. Én a helyedben egy ideig nem engedném őket a konyhába, hátha elfelejtik ezt a szokásukat. Azt is jó ötletnek tartom, hogy egy- két hétig a ketrecben tartani őket, hogy megerősítsd bennük a helyükhöz való kötődést. Ja, és takarítsd a WC- jüket rendesen, mert az enyém például direkt mellé végzi a dolgát, ha nem találja megfelelőnek a higiéniás viszonyokat.
2010. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15:58-as, köszi a választ. A napokban szabin voltam, rengeteget foglalkoztam a kis dögökkel, látni, hogy örülnek a dolognak. A wc-jüket 2 naponta takarítom, fenyőpellet kerül alájuk, szóval azzal meg lehetnek elégedve.
2010. szept. 24. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!