Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egérnek, amelyik betéved a...

Az egérnek, amelyik betéved a lakásba, mitől van olyan oltári büdös szaga? Még össze se takarítottunk rendesen a helyeket, amit bejárt, de amint megfogtuk, pár óra alatt eltűnt a bűz.Nem húgyszag.

Figyelt kérdés
Mitől ilyen baromi büdös az egér? Aki egeret tart házikedvencként, tőlük is kérdezném.

2022. febr. 20. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én tartottam házikedvencként egereket, nem voltak büdösek. Mondjuk rendesen tisztán tartottam a helyüket.

Plusz van egy hétvégi házunk ahol láttam már egeret. Az ágyon szaladt végig, ahogy megérkeztünk. Ott sem éreztem büdöset. De ritkán járunk ki és dohszag van, lehet hogy amiatt nem lehetett az egeret érezni.

Fogalmam sincs milyen az egérszag, soha nem éreztem.

2022. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen, rohadtul büdös. Ugyanúgy mint a lakásban tartott minden egyéb állat is. Van egy olyan szó: Szagvakság, nézzél utána.
2022. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miota kutyaajtonk van, az egerek is betevednek neha ősz kornyeken, de en nem erzem a szagukat, se elve, se holtan. Lehet mert nagy a ter, es altalaban csak 1 egerrol van szo. Csak a nyomokbol eszreveheto a jelenlete, pl. az egyiket a megragott szaloncukor buktatta le, aztan indult a hajtovadaszat... Es tudom milyen a tipikus egerszag, ha mamaeknal bemegyek ahol a takarmanyt taroljak, rogton megcsap.
2022. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most néztem vissza, nem tudom, ki pontoz lefelé, de írni nem ír.

Pont arról beszélek, amit hármas válaszoló ír, egy egér tévedt be, semmi több. Hálistennek. Már csak az hiányzott volna, hogy összepárosodjanak.. Viszont ez kintről jött és nem tárolóba, hanem a lakásba. Amint sikerült megfogni (élvefogóval), vettünk vagy négyfélét, egyik sem ér semmit, nem ment bele. Nem kívánom senkinek, mit ki nem találtunk, hogy megfogjuk. Hetekig itt szlalomozott, főleg éjjel. Teleszart mindent (konyhában) - gondolhatjátok, milyen gusztusos volt a tudat is, de agyoncsapót sem lehet kapni normálisat.

Vízóra lett áthelyezve a mosogató alá, a "szakember" itt hagyta a lyukat. Nna, ott jött fel valószínűleg. Nő vagyok, nem értek a lyuk becsinálásához.

Purhabot hallottam. Működik? Nem szeretnék még egyet. Ha ez bejött, akkor jön másik is.

2022. febr. 21. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo a purhab, bar en biztosabbnak ereznem, ha glettel lenne kijavitva, vannak pbiban kis kiszerelesek is, azon tuti nem ragja at magat.
2022. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5., köszi szépen! Egyelőre kipróbálom purhabbal. Az van itthon.
2022. febr. 21. 15:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!