Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerialac mennyire szereti...

Tengerialac mennyire szereti ha sétáltatják?

Figyelt kérdés
Láttam már fressnapf ban alphazooban tengeirmalac porázt,szeretik ha sétáltatják vagy inkább szabadon futkározanak lent az utcán fűben?
2010. szept. 12. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
a tengerimalac nem kutya
2010. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,csak uyg krédeztem mert furcsáltam,hoy tengerimalacra póráz...
2010. szept. 12. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van elkerített kertetek, és a malacod el tudod kapni, akkor én póráz nélkül engedném ki futkosászni. Így neki is jobb, mint abban a ényelmetlen pórázban. Ugyanis a pórázt nem gell annyira hyúzni, hogy a malac ne tudjon beőle könnyen kojönni, és úgy már kényelmetlen neki. Én mikor először adtam pórázt patira, akkorákat szaltózott tőle, hogy csak na. Nagyon nem szerette, de rá kellett adnom, hogy le tudjam vinni magammal, ugyanis panel, közös elkerítetlen kert van csak... Ne szerettem volna, hogy elszökjön.

És még egy dolog: szerintem a 8-as alakú póráz jobb, szabadabban állítható. Nekem a kifejezetten patipóráznak árult pórázból, akármilyen szűkre húztuk, mindik kifért a patim. Ilyen volt: [link]

Ilyet javaslok helyette: [link]

2010. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lilla131 válasza:
nekünk van porázunk és sétálunk is sokat de ő sétáltat engem:)
2010. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!