Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám az egereket...

Hogyan tudnám az egereket kiírtani a plafonomból?

Figyelt kérdés
A fejem felett a plafonban kb 1 hete elmebeteg szinten rágcsálnak,szaladgálnak,kopognak zörögnek csattognak az egerek(vagy talán patkányok is,ki tudja) Olyan szinten "megszállták" a plafont hogy ilyet 32 év alatt sosem tapasztaltam.Nyilván nem üthetem a plafont mert leszakadnak a mész darabok, és a plafonra felmászva sem taposhatom fentről a plafont mert beszakadhat.Vályogházunk van. Patkánymérget már vittem fel,meg is ették az összeset,de nem tudom fog e hatni. Aztán vittem fel egér ragasztót is ,vagy 6 helyre letettem, plusz vittem fel 3 egércsapót is .Ja és a legfontosabb.Van egy elég hangos és modern Bluetooth hangcuccom, felvittem összepárosítottam a telómmal és Youtube-on elindítottam kb 12 órás videót amiben az áll hogy magas frekvenciájú hangok elűzik az egereket, mert az egerek hallják azt is amit mi már nem. Na ezt így hagyom egész éjszaka.Második napja próbálkozok magas frekvenciájú hangokkal de úgy tűnik tojnak rá nagyívben.Olyan szinten ideges-idegbeteg, agresszív, ingerlékeny vagyok miattuk hogy szavakkal ki sem lehet fejezni.Nem tudok tőlük pihenni,nem férek hozzájuk.Hatalmas állatbarát vagyok de olyan szinten felcseszték már az agyam hogy röhögve kielégült arccal nézném őket ahogy a ragasztóban kínlódnak.Komolyan ebbe beleőrülök.Érdekes nappal csendben vannak, jön az este megbolondulnak.Pont mikor pihenne az ember. Hogyan tudnám őket a leggyorsabban és leghatékonyabban kiiktatni örökre?Valaki valami tipp ami bevált? Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni : )

2022. febr. 28. 02:42
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Vegyel 2 macskat ..rendet fognak teremteni
2022. febr. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fagyállóval
2022. febr. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen mértékű fertőzesnél én hívatnék kártevő írtót két alkalommal, miközben folytatnám az eddigi módszereket (fogó+méreg).

A youtubeos marhaságot felejtsd el, ha működne akkor nem lett volna ausztráliában gond az egérinvázió.

2022. febr. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyest lesz az inkább, azok szokása a randalírozás.
2022. febr. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nincs ott fönt valami fészek? Vagy lentről, a ház körül mennének fel? Na, de minden éjszaka? Érdekes. Hacsak nem tárolsz ott valamit? Kukorica vagy egyéb takarmány van a padláson? Ha nincs, akkor gyanítom inkább ott laknak, ott vertek tanyát, nem az van, hogy kívülről másznak fel minden nap.

azon, hogy éjszaka randalíroznak nincs mit csodálkozni, az egerek, patkányok éjszakai állatok, akkor aktívak, nappal alszanak.

Hipós vízzel permetezz be mindent, a padlót főleg.

2022. febr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egérméregtől nem fognak rögtön elpusztulni,kell neki egy hét.

A patkánynál nekünk is legjobban a fagyállós víz vált be,és még tettünk egy tálba darával összekevert gipszet.

Ha pedig nyest van,annak főtt tojást kell tenni,amibe fagyálló van fecskendezve.

Az ilyen hanghatású riasztókat felejtsd el.

2022. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyél fel mérget továbbra is, ameddig az eltünik, addig bizony még patkány is van. Ha már megmarad, akkor mondhatod, hogy megszabadultál tölük.
2022. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
99%, hogy nyest.
2022. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyest, és egér zaja között oltári különbség van.

Nálunk pont a nyest volt az, ami pontot tett az egérkérdése.(meg a macska), de főleg a nyest.

Iszonyat lármát csinál, szinte dübörög alatta a mennyezet, de egereket, patkányokat is megeszi.

Majd miután felzabálta az összeset, lelép.

Macska az nem tud bemenni a lukakba, üregekbe.

Az csak ott dekkol a luk mellett, képes vagy 5 órán keresztül is.


És a legfontosabb, megszüntetni azt, amire mennek a rágcsálók.


Sokeszű szomszédom galambokat, kacsákat tart, és csodálkozik ritka buta képpel, hogy vannak patkányok....jé, nahát.

De gondosan szét is szórja a magokat az udvaron.

Idióta.

2022. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni,amit előttem már le írtak.Az egér nm ilyen hangos.Nyest volt a melo helyemen.Hítvtunk egy embert,az eg csinálta a réseket,hogy ne tudjanak bemenni.
2022. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!