Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehéres, tejszerű a nyulam...

Fehéres, tejszerű a nyulam vizelete, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt jelenti, tudom, hogy kevés zöldet eszik, túl sok a száraz az étrendjében, de még csak 10 hetes így nem kaphat még csak tápot és szénát egészen 3 hónapos koráig. Mit tudnék tenni ilyen helyzetben?

2022. márc. 11. 19:24
 1/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
85%

Miket eszik?



[link]

2022. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan olyan színű, mint az erősen zavaros, tejszerű. Tápot kap és szénát, amit az orvos mondott. Iszik is rendesen, minden nap megissza a 250 ml-t
2022. márc. 11. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A kép alá van írva a javaslat.
2022. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, olvastam, hogy több zöldet kellene egyen, de feltűntettem a kérdésben, hogy még mást nem kaphat, mert túl kicsi
2022. márc. 11. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Ohh elnézést, igazad van.

10 hetes már nem olyan pici, ilyenkor már mindent meg tudnak enni és megis esznek, hiszen már nincsenek az anyjuk mellett. Fokozatos rászoktatással nem tudsz bajt okozni, ha úgy adod a zöldet, ahogy az elő van írva, akkor semmi gond nem lehet.

2022. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy írta elő az orvos, hogy csak 3 hónaptól tudjam neki adni a zöldeket, azt is max hetente egy úgy zöldséget. Remélem addig nem lesz gond
2022. márc. 12. 07:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Neten találsz listát, hogy milyen zöldeket ehetnek, mert nem csak zöldségben lehet gondolkozni.

Például jobb időben az egyik legjobb választás a pitypang levele, imádják.

Persze figyelni kell a mennyiségre és a fonnyasztásra, de nem ördögtől való. A lényeg a fokozatos rászoktatás.

Vagy még egy hónapig vársz és elfogadod, hogy ilyen a pisije, vagy elkezded neki bevezetni a zöldet.

2022. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt talán megtudsz valamit

2022. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!