Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül a hosszú szőrű...

Mennyibe kerül a hosszú szőrű tengerimalac? Börzén vagy kisállat kereskedésben lehet olcsóbban hozzájutni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent az "olcsón"???

3000ft alatt kétlem, hogy kapnál. Egy tenyésztőnél pedig származási lappal, egészségesen, ismert felmenőkkel max. 5000ft-ért márt kapsz...

2010. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen tenyésztőtől vegyél! Azok az állatok sokkal kezesebbek, emberhez szokottak.

Itt nézz körbe: [link]

[link]

2010. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy [link] itt jelenleg is van eladó malacka.
2010. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ajándékba is tudnék neked adni.

Már nem kölyök, de még nincs 1 éves.

Nagyon barátságos.

2010. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló!A kislányomnak szeretném a malackát.Aranyos vagy ,hogy segítenél nekem ebben már csak az a kérdés,hogy mennyire laksz messze tőlünk.Mi Abonyban lakunk.
2010. szept. 15. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a kisállat kereskedésben sem olcsóbb,meg egyéb okok miatt sem ajánlanám a kereskedést,mi többször megjártuk vele :( inkább tenyésztőtől vettünk 3000-5000 ezer Ftért,és nagyon megérte!!!!
2010. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy gyönyörű hosszú szőrű malackám. :) Csak szegény elég mogorva, illetve allergiás vagyok a szőrére... :S De senkinek nem tudom elajándékozni.
2010. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!