Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bébi nyulaknak simán lehet...

Bébi nyulaknak simán lehet adni kecske tejet megmelegitve? vagy van valami recept?

Figyelt kérdés
Ha tudtok pontosat akkor ne tartsatok magatokban

#etetés #nyúl #bébi nyuszi #árva nyuszik
2022. márc. 24. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora nyuszik?
2022. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ezek ugyanazok a nyulak, amikről pár napja írtál? Ha igen: ezek szerint még mindig élnek? Elvetted az anyanyúltól? Etetted őket valamivel? Biztos vagy benne, hogy az anyjuk nem eteti őket?
2022. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM jó a kecsketej, tápszer kell. Azt hiszem, hogy a macskatápszert szokták ajánlani ilyen esetekben. Állatorvos elmondja, mert gondolom elviszed őket... UGYE??
2022. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igenigen ugyan azok, élnek^^ nem eteti saját maga, támadja őket azt olvastam hogy fehérje hiány miatt

meg is enné ( valószínűleg a többi pici így járt, mert egyiknek lába nem volt) , bár volt más nyuszink akiknek volt picije csak neki hamarabb, és ugyan azt ette ő is mint ez a "defektes" de vele semmi probléma nem volt (mellekesen neki 8 másfél hónapos picije van most). az etetést úgy oldottuk meg hogy behoztuk az anya nyuszit fogtuk a fülét és a hatan a szőrt közben a kicsiket terelgetni kell a cici felé (egyértelműen ez két emberes meló) az anya nyúl néha rugdos de utána megnyugszik azután megint mockrogni kezd de utána meg nyugi van.

FONTOS kérdésem lenne még hogy elfogyhat a teje az anyának?

2022. márc. 24. 19:37
 5/10 A kérdező kommentje:

egyébként szép egészségesek, holnap lesznek 4 naposak, mindig pontos időben este etetjük őket és szépen nő a szőrük is.

állatorvos aki van a közelünkben nem tud segíteni, kecske tejet ajánlott melegítve vagy tápszert, tehát nem lettünk okosabbak, pontos tápszert nemtudott mondani.

2022. márc. 24. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatpatikában kérjetek macskatápszert, az jó lesz a nyusziknak is, ha már az állatorvos ilyen sarlatán.
2022. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából csak azért kérdeztem rá, mert nem tudjuk hogy elfogyhat-e az anya nyuszi teje, vagy ha már nem hagyná hogy a kicsit egyenek akkor kell B terv
2022. márc. 24. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Amelyiknek nem volt lába még él??Szegény kicsi!

Én 8 hetesen kaptam a 3 cukorfalatom és én adtam nekik laktózmentes tejet.

Nem lett semmi bajuk tőle.4 naposoknak tápszer mehet,igazából mást nem tudsz tenni.Persze nem sokáig kapták a tejet csak 2 hétig mert akkor lettek leválasztva az anyjukról.

2022. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem él, csak két pici akik egészségesek maradtak (kis bajnokok)

köszönöm a válaszokat

2022. márc. 25. 13:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom a láb nélküli picit.Biztos minden rendben lesz a 2 túlélővel ha már ilyen gondoskodó vagy💕

Sok örömed lesz majd bennük.Nyuszikat imádom én is!

2022. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!