Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak először bennt...

Tengerimalacnak először bennt hagyjuk a házat vagy ne? Sokat van bennt.

Figyelt kérdés

Sokat van a házában napközben is csak akkor jön ki amikor be megyünk de akkor is csipog, félelmében..de a kíváncsiság miatt ki jön hozzánk.


Valaki azt javasolta teritsem le a ketrec felét pokroccal (mivel felülről érő ingerek miatt fél) és vegyem ki a házat, valaki pedig hogy legyen bennt neki egy hely ahová el tud bújni.


Próbáltuk ki venni neki egy fél napra a hazikot, a ketrecet letakartam de szemmel láthatóan hiányzott neki, ugrált és csipogott bennt a sarokba, ahol volt neki előtte.


Vissza került végül a háza, ezért ahová el tud bújni ha szeretné.


Szerintetek maradjon a háza vagy ki vegyük és majd megszokja?


!!!AZT HOGY ZSÁKMÁNY ÁLLAT MEG TÁRSAS LÉNY HAGYJUK!!!!



2022. jún. 10. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd ki a hazat. Most kerult hozzad? Vagy mitol ilyen stresszes? Tarsa mikor lesz?
2022. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oke, vissza is raktam már neki amúgy. Nem volt jó látni hogy hiányolta, nem tudott hova bújni.

Igen kb 3 napja van nálunk.


Társa lesz, már felvettem a kapcsolatot az illetékesekkel 😁

2022. jún. 10. 22:35
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy még picike, 9 hetes.

Gondolom azért is stresszes még nem ismeri az ember kezet.

2022. jún. 10. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem legyen társa! Legyen közöttük korkülönbség! Ha nőstények legyen közöttük legalább 5-6 hónap ha hímek 8 hónap.
2022. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!