Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szokjam meg a háziállatokat?

Hogy szokjam meg a háziállatokat?

Figyelt kérdés
Ovodás korom óta nem értem meg miért tart valaki állatot, de már a 4 kapcsolatom ment rá arra hogy nem szeretek még egyszobában sem lenni velük.
2022. jún. 14. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Válassz olyan embert aki szintén nem szereti őket.

Egyébként mi zavar az állatok jelenlétében?

2022. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne gyere össze olyannal, aki állatot tart és kész. Mondjuk az ilyesmit az elején tisztázd, mert lehet, épp nincs neki, de akar majd. Ez valahol olyan, mint a gyerek kérdése. Hamar le kell beszélni.
2022. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem szereted őket, vállald fel ezt magadban és keress olyan párt, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.


Jobb az állatnak is, meg neked is, ha nem erőltetitek szerintem. Ha ilyen elemi szinten elzárkózol tőlük és nem tudsz kötődni, kapcsolódni hozzájuk, én tényleg nem erőltetném.


Van 1 ismerősöm, aki szereti az állatokat, de nem bent a lakásban, ott képtelen elviselni őket. Az anyja nevelte ezt belé kicsinek. Nagyon durva ez a kettősség, de tényleg létezik.

2022. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Én is szeretem az állatokat, de házban semmi keresni valójuk. (Kivéve ami"bentre való " :papagáj, hörcsög, akvárium például), de kutya, macska már nem.

Főleg mert eléggé durva allergiám van minden szőrre, ezért nálam alapból nem jöhet szóba lakásba állat.

2022. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy, valassz olyan part, aki szinten nem szereti oket a lakasban. Amugy csak a feszultseg lenne belole, ha magambol indulok ki, biztos nem raknam ki a kutyakat egy pasi kedveert, legyen az barmilyen tokeletes...
2022. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Olyan társat kell keresni, aki nem akar állatot tartani, és nem kell megsértődni azon, ha valakinél a te hozzáállásod kizáró tényező. Egy állattartónál az állat része a csomagnak, nyilván nem elvárható, hogy szokj hozzá, de az állattartótól sem elvárható, hogy lemondjon az állatairól. Van pármilliárd ember a bolygón, egy hozzád valót kell csak találni.
2022. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Legyél egy kicsit velük és meg fogod látni a csodájukat. Nem kell semmit csinálnod, csak legyél ott vele és nézzed, figyeld, mit csinál, hogy viselkedik, a jelzéseit, a szemét. Rá kell, hogy jöjjél, hogy a jószágok a világ legcsodálatosabb lényei, nincs náluk tisztább és értelmesebb dolog az univerzumban.

Én meg a másik véglet vagyok, képtelen lennék jószágok nélkül létezni, inkább nem lesz soha párom, minthogy jószág nélkül kelljen élnem.

Jelenleg 3 mentett kutyám, 5 mentett cicám, 2 tengerimalacom, 2 nyuszim, 1 hörcsögöm, 6 tyúkom és egy kakasom, 2 libám, 2 törpekecském, 3 némakacsám van.

2022. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

7-es, na pont te vagy az, akiktől az emberek jó része agyvérzést kap.

NEM szereti az állatokat és kész. Pont. Ha ő tudomásul veszi, hogy más meg igen, akkor neked is kötelességed tiszteletben tartani, hogy neki ez a véleménye. A hozzád hasonlók azok, akik a gyermektelen nőket is ugyanezzel a szöveggel csesztetik, hogy “jaj hát nézz csak rá, olyan aranyos, nem létezik, hogy ezt nem látod, ha most még nem, majd MEGÉRSZ rá és fogod”. Nem. Ha valaki valamit nem szeret, akkor nem szereti. És ettől mèg nem lesz éretlen.

Egyébként én szeretem az állatokat, két cicám van is, kutya mellett nőttem fel, de a te hozzáállásod és az állataid száma még nekem is sok. Rágcsálót, nyulat meg nem is célszerű macskával együtt tartani, hacsak nem tudod őket tökéletesen elszeparálni.

2022. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!