Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen neműek lehetnek?

Milyen neműek lehetnek?

Figyelt kérdés

Vettem 2 dzsungáriai törpehörcsögöt, de nem tudták megmondani milyen neműek lehetnek. Tudna esetleg valaki segíteni?


1.

[link]

[link]


2.

[link]

[link]



Nem együtt vannak elhelyezve, nem akarom őket szaporítani, csak kíváncsi vagyok.


2022. júl. 24. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó minőségűek a képek de én mind2 hörit nősténynek látom. Úgyhogy 3 héten át mérd a súlyukat 3-4 naponta és imádkozz hogy ne legyenek vemhesek... Máskor kérlek ne vásárolj állatot boltból hanem keress fel tenyésztőt (Smallsteps) vagy a Hörcsögmentést.
2022. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Mégis hogy képzeled, hogy neked van jogod eldönteni a nemi hovatartozásukat?
2022. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A világos tuti lány, a sötétet ezekből a képekből én nem tudom megmondani.

De ha nem rakod össze őket, tulajdonképpen mindegy :)

2022. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igazából irreleváns, mert nem lehet együtt tartani őket, különben szétcincálják egymást.
2022. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő nőstény de a világosabb biztos. De kérlek ne vásárolj állatkereskedésből állatot. Az egyesnek igaza van.
2022. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kb 160 km-re lakok Budapesttől. Azért egy hörcsög miatt nem tervezek felutazni.

Ezzel a kereskedéssel amúgy nincs gond, törzsvásárló vagyok (halak, hal eledel). Amikor a höriket vettem nem a tulaj volt bent, a lánya helyettesítette. Ő nem ért hozzájuk annyira, nem tudta megmondani biztosra a nemüket.

Köszönöm szépen a válaszokat

2022. júl. 26. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kellett volna sehova utazni mert a Hörcsögmentés és a 2 tenyésztő (Smallsteps és Pezsgő) is megoldják a hörcsög szállítását telekocsival a gazdihoz közeli nagyobb településre. Minden olyan kereskedéssel gond van ahol a nem meghatározása is problémát jelent az alkalmazottnak.
2022. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!