Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kis állat kereskedésben...

Kis állat kereskedésben vettem Tengeri malacot viszont hely hiány és időhiány miatt a kereskedő beveszi illetve be lehet hozzá adni a tengeri malacot?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Inkább keresd fel a Magyar Tengerimalac védő egyesületet. És máskor jobban gondold át, hogy mivel jár egy kisállat...
2022. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek vetted meg ha nincs helyed? Mikor hazahoztad akkor meg volt helyed? Egyébként nem igényelnek sok törődést azonkívül, hogy megfelelő nagy helyük van és megeteted meg itatod őket mindig, ők nem kiskutyák, a többségük örül ha békén hagyják és a fajtársával tökéletesen jól elvan. Bár a kérdésed alapján neked egy malacod van, pedig társasállat.

Ezt kereskedés válogatja, hogy beveszik e. Bár én nem adnám kereskedésbe, inkább az interneten keresnék neki megfelelő gazdit.

A malacmentőket is meglehet kérdezni, de televannak mindig, így szerintem nem fogják bevenni, ők főként a rosszul tartott, kidobott állatokat fogják be.

2022. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen be lehet de inkább keress neki gazdit
2022. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!