Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szülimet...

Hogy vegyem rá a szülimet hogy legyen tengerimalim?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egyet. Van sok állatom de egyiket sem hanyagolom el. A szüleim azért nem akarják mert úgy gondolják h büdös, nagyon szőröz és visít meg ilyenek. Jó lenne ha érveket hoznátok föl mellette v legalábbis vmi tippet adnátok h hogy vegyem rá őket. (Akiknek van malacuk azok előnyben)
2010. okt. 1. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
eddig milyen állataid vannak? szerintem már tul sok lenne időben és pénzben is... meg tanulni is kéne
2010. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a tengerimalac büdös? láttak már valaha a szüleid tengerimalacot? abszolút semmi szaguk. még a kakijuknak sincs! egy macskánál is sokkal szagtalanabbak, pedig a cicák is nagyon tiszta állatok. milyen állataid vannak még? arra figyelj, hogy két malacot vegyél legalább, mert egyedül nem jó nekik.
2010. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben tényleg büdös, mert nincs idejük heti 2-3szor kitakarítani. Amúgy nem lenne az :)


Szőröz, hát létezik kopasz malac is, az nem szőröz, csak az drágább :)


[link]

2010. okt. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én malacaim nem büdösek. Heti 2x almozom őket és semmi szaguk sincs. Csak akkor büdösek a tengerimalacok, ha a gazdájuk nem takarítja a ketrecüket. Mindent szétkakilnak és pisilnek. Láttam már ilyen ketrecet, na az a büdös... Az enyémek, csak akkor ujiznak, ha éhesek, vagy ha játszanak. De nem mondhatnám, hogy hangosak. Amúgy az miért baj, ha nagy a szőrük?
2010. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam hat malac van és teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Ha rendesen van pucolva semmi szaga nincs. De valóban inkább két malit vegyél, mert társas lények, és veled nem tud a magányos mali beszélgetni malacnyelven. És akkor már azonos neműeket, vagy tesókat, vagy 6 hónap korkülönbség legyen köztük.
2010. okt. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mivel azt írod h sok állatod van ezért sztem nem kéne még malacka is elhiszem h nem hanyagolod el őket de azért mégis...mi az a nem elhanyagolás? pl kutya: etetés, séta, játék ha mellé van cica neki csak kaja kell többnyire ha kell nekik valami jelzik de azért rájuk is kell napi fél óra ha vannak halaid azokkal nincs sok gond napi szinten kb csak kaja de pl ha görényed van az ugye rengeteg idő hiszen nagyon játékosak...szal milyen állataid is vannak és mégis mennyi?
2010. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Már megállapodtunk a szüleimmel hogy egyenlőre hanyagoljuk a malac témát, vagyis majd egyszer talán lehet de egyenlőre semmiképpen, mert lakásba nem engedik és ugye a tengerimalacot nem lehet kinnt tartani.

Egyébként van kutyám, macskám, nyuszim és papagájaim egy röpdében. De lehet h igazatok van h ha még egy mali is jönne a házhoz akkor a többiekre egyre kevesebb és kevesebb időm maradna...

2010. okt. 3. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, napi hússzor nyaggattam őket, aztán mikor megelégelték felküldtek a szobámba ott tengerimalacos oldalakat nézegettem, aztán valmaiért felhívtam őket, hogy mutatok valmamit a neten, aztán mikor feljöttek akkkor nyutva hagytam az oldalt, és mondtam hogy ezt meg ezt még elolvasom.

Elkezdtem a macskámat naponta többször átnézni nem bolhás/kullancsos -e , átvállaltam az etetését is.

Véfgül megtörtek

Sok sikert!!!

2010. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!