Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért raknak tengerimalacok...

Miért raknak tengerimalacok alá ilyen szivacsos szőnyeket? Nem félnek hogy megrágják, megeszik? Csak pár helyen láttam így, de én biztos paráznék emiatt

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell aggódni miatta. Olvasd el a tengerimalacok.hu oldalt. Az az egyik leghitelesebb magyar oldal. Ott is ajánlják. 🤗
2023. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Legalább azt nem kell cserélni olyan gyakran mint a forgácsot.
2023. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig forgáccsal almoztam, az enyémeim mindent megrágtak, a házat is, plusz a szivacsszőnyeg tisztán tartása ugyanolyan macera, mert a kakit össze kell söpörni, és igaz ugyan, hogy a pisi lecsurog, de részben rajta is marad, időről időre le kell mosni, bele akadhat a körme, plusz nem természetes. A pisis részeket a forgácsból naponta kiveszem, frissel pótlom, ez kevesebb, mint 3 perc, teljes alomcsere és ketrec mosás hetente, 10 naponta, az fél óra. Nekünk a forgács vált be.
2023. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Előzőkkel egyetértek, mindent leírtak
2023. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az infókat
2023. jan. 28. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is forgácsot használok, reggel és este kiszedem a pisi nedves részeket, pótlom tisztával. Nekik nagyon nagy helyük van, úgyhogy kéthetente cserélem az egészet és havonta pedig ecettel ki is mosom.
2023. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!