Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacoknak száraz...

A tengerimalacoknak száraz vagy nedves az orra? Ha igen mennyire nedves neki?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek ha állatkereskedésből veszek tengerimalacot?És hogy lehet megkülönböztetni a nemét?
2010. okt. 6. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
ezt a kutya témába kellett írni?nehéz meg mondani egyébként. Engem már kétszer is átbaxtak hörcsöggel, mert két lányt akartam. erre kaptam egy fiút meg egy lányt. És kis idő múlva 12 kishörivel lettem gazdagabb, amiből 4-et megevett az anya.
2010. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző: XD
2010. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi félrenyomtam,a kisemlősökhöz akartam.

De nedves-e az orra vagy nem?

2010. okt. 6. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
haha, hát tényleg rohatd vicces volt éjjel háromkor arra kellni, hogy visítozik a hörcsögöd. 6-ot sikerült elpasszolni, 2 lányt megtartottunk, a fiú hörit meg külön vettük tőlük.
2010. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
alapállapotban az orruk száraz és tiszta. nem nyálkás és nem nedves, hogy a kérdésre is válaszoljak.
2010. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. okt. 6. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a malackáknak száraz az orra, míg a hörcsögöknek nedves. :)
2010. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lány malacoknak Y alakú a luka, a fiúknak meg i alakú. Amúgy, ha rövid szőrű a lányoknak látszik a cicijük is :) Figyeld még a malacka hasát is, mert ha nagy akkor lehet kicsinyei lesznek. Ja és mindenképp kettőt vegyél, mert társas állatok, a legjobb, ha azonos neműeket vásárolsz.
2010. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp arra figyelj, hogy milyen benyomást kelt, nézd át a szőrét, mert sok esetben atkás, tetves, malackát árulnak. Nézd a szemét, nem váladékos-e, tisztán csillog-e, nem kelt rendellenes benyomást. Mivel olyan kereskedés nincs, ahol a nőstényeket külön tartják a hímektől (mivel nem értenek hozzá ebben biztos lehetsz) sanszos, hogy vemhesülnek, ami akár beltenyésztés is lehet, főleg ha a saját apja, vagy testvére koppintja fel.

Ha mindenáron keriből akarsz malacot, akkor inkább hímeket válassz, és nézesd meg állatorvossal. De lehet menhelyről is befogadni , őket legalább megnézi orvos és a betegségeiket is kikezelik, mielőtt örökbeadják.

2010. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biboletta

kicsit kiegészíteném azzal is, hogy a hímeknek is van cicije! Tehát erre nem lehet alapozni és négy hetes korig nem mindig lehet teljesen egyértelműen megállapítani a nemeket, minél fiatalabb az állatka, annál nagyobb a tévedés valószínűsége.

2010. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!