Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacketrecet a...

A tengerimalacketrecet a földre kell tenni vagy valami magaslatra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 06:18
 1/6 Gerbilgirl ***** válasza:
Ha van más állat is a házban, nem ajánlatos a földre tenni... Amúgy célszerűbb egy kis magaslatra tenni, mert akkor lát benneteket, illetve hogy mi történik körülötte.. ha egyáltalán nem oldható meg az elhelyezése asztalon, kissebb szekrényen ...stb, akkor mindenképp olyan helyre tegyétek a földön ahonnan belát mindent ( és persze huzatmentes ).
2010. okt. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A miénk nagyon nem szeret a földön lenni, úgyhogy alacsonyabb asztalra szoktuk tenni. Most éppen egy nem használt ágyon van.
2010. okt. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a földre, ne a lábatokat lássa. Legalább 80 centi magasra.
2010. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy túl magasra sem jó tenni, mert eléggé tériszonya van.
2010. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Se túl magasra, se túl alacsonyra. Én úgy tudom, ha a földre rakjuk a ketrecüket félnek, mert mindent magasabban látnak. Tényleg téliszonyosak a magasban. A legjobb, ha 1 - 1,5 méter magason van. :D
2010. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz
2010. okt. 9. 08:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!