Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Harap a hörcsögöm, mit tegyek?

Harap a hörcsögöm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy angyali kis húsgombóc lenne de amint hozzáérek ömlik a vér az ujjamból. Meg igazából kicsit macerás így a takarítása is, a fogkrémes doboz jó hosszú, abba csalogatom bele, majd átrakom egy másik ketrecbe, majd kitakarítom majd visszarakom ugyanígy a fogkrémes dobozzal, a kaját vagy fentről beejtem neki, vagy gyorsabbnak kell lennem, mert megharap, egyébként aranyhörcsög, altatni nem akarom
2023. jún. 25. 05:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Valami vastag kesztyu. Aztan kezhez kell szoktatni, ha meg nem olyan idos, az en dzsungariaim kiskoratol kezben volt, neha kiengedtem a szobaba is, neha magatol is kimaszott, de nagyon szelid volt. Ahogy nyujtottam a tenyerem, mar ült is bele. Akkor csipett oda, ha valami kajaszagot erzett a kezemen es eppen nem lenyalogatta hanem elkezdte ragcsalna, de az nem is verzett. Nem lehet hogy ez a baj? Jol mosd meg a kezed, mielott benyulsz hozza, de territorialis allatok, szoval ketrecen kivul is probalkoznek, ugy hatha jobban elfogad.
2023. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Mindenhol harap? A hörcsögök leginkább akkor szoktak harapni ha védik a területüket. Próbáld ki hogy semleges területen harap-e (padló ágy stb). Nálam is volt ilyen vérmes hörcsög és ahogy kikerült az állandó lakhelyéről rögtön lehetett babusgatni. Én egy bögre segítségével vettem ki. De akár kérd ki a Hörcsögmentés véleményét is. Több éve működnek szóval tuti találkoztak már ők is ilyesmivel. 😅
2023. jún. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezt olvasd el: [link]
2023. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Harapd vissza.
2023. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora helye van? Nem lehet, hogy túl kicsi és amiatt ingerült?
2023. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem azt akarja, hogy harapd vissza. Ez ilyen hörcsögfétis. Olvastam, hogy nekik is vannak fétiseik.
2023. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 vantel ***** válasza:
30%

Miért látod angyalinak?

Annyira megtámad ,hogy folyik a véred.

2023. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Ha visszaharapnád, minden gondod megoldódna.
2023. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Es mi lesz ha visszaharapom és lemászik a torkomba és kirágja a beleim?xD
2023. jún. 27. 08:24
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagy helye van amúgy, rengeteg kaját kap, kivenni nem mertem, de viszont egyszer kiszokott ha az számít, anyukám egésznap üldözte és mivel nem lehet megfogni, ezért valami pulcsit rádobott es csak úgy tudta elkapni
2023. jún. 27. 08:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!