Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög lehet allergiás...

Törpehörcsög lehet allergiás a ribizlire?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem is ehet ribizlit....
2023. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen allergiáról még nem hallottam. De törpehörcsögnek nem ajánlott gyümölcsöt adni, könnyen cukorbeteg lehet tőle. Inkább zöldséget és magkeveréket adj neki napi szinten, illetve néhány naponta szárított rovarokat.
2023. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ehet ribizlit a hörcsög.
2023. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor az volt a baj....

Nem tudtam, hogy nem ehet gyümölcsöt. Semmilyet?

2023. júl. 3. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha állatot tartasz legalább olvass utána ez alap lenne.
2023. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van egy törpehörcsögös könyvem, semmi ilyen nincs benne, h nem ehet gyümölcsöt, csak "k" betűs zöldségeket, mert azok puffasztják.
2023. júl. 3. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Interneted is van ahogy látom, ott kicsit több infót találsz.
2023. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a neten, találtam egy jó cikket, ami felsorolja, h melyik gyümölcsöt eheti és melyiket nem. Áfonya, alma, egres, eper, körte, málna, ribizli, szeder...ezeket eheti. Az almán és az áfonyán kívül a többi mind szezonális, azokból úgyis keveset kap, de lehet maradok a paradicsomnál és az uborkánál, azokból a folyadékot is pótolni tudja.
2023. júl. 3. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Paprikát is adhatsz neki a miénk imádja.
2023. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan könyv, ami magyar nyelvű, és megfelelő információkat tartalmaz a hörcsög helyes tartásáról és táplálásáról. Sajnos... Az összes könyv borzasztó elavult információkkal van tele.


Kérlek, a horcsog.info oldalon olvasd el a menüpontok tartalmát. Ott vannak a leghasznosabb információk. Ez az egyetlen hiteles hörcsögös weboldal. És ahogy feljebb is írtam, a törpehörcsögnek egyáltalán nem ajánlott gyümölcsöt adni. Az ország egyetlen dzsungáriai törpehörcsög tenyésztője (Smallsteps) például egyenesen tiltja, hogy az állatai gyümölcsöt kapjanak az új gazdiknál.

2023. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!