Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Brútusz állatorvosi rendelő...

Hosszúhajú kérdése:

Brútusz állatorvosi rendelő 11. mennyi most a nyusziknak a pestorin?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül felhívni őket?
2023. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem veszi fel, többsz9r hívtam. emilt is írtam. sőt, jártam is arra mikor épp zárva volt, kiírva se volt.... nézd meg te nekem
2023. júl. 6. 15:53
 3/5 A kérdező kommentje:
és honlapon see volt
2023. júl. 6. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne pestorint kérj. Illetve ha eddig azzal oltattatok csak akkor. Az fel évig véd mixomatozis ellen és egy évig rhd1 ellen. Ezért kell fél évente adatni.

Emellé kell az eravac vakcina ami rhd2 ellen véd. Különösen most nagyon kell mert Pest mellett találtak rhd2 fertőzöttséget. Kötelező. Rhd2 ellen évente kell oltani.


Ha nincs oltva a nyúl, akkor nobivac plusz vakcinát kell oktatni, ami véd mindhárom betegség ellen és évente egyszer kell adatni.


Hívd fel őket, a törpenyuszisok csoportban lehet vannak akik tudnak erre válaszolni de nekem ez a rendelő nem ismerős .

Egzotikus állatorvos kell a nyulaknak. Sajnos a kutyás macskás sima dokik nincsenek tisztában az oltasi sémával és sokan a pestorint adják csak és azt is évente ajánlják ami sajnos téves.


Egy törpenyuszis :)

2023. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. 12 éve nyuszkózom, ( nem egy ) mindegyik nyuszóm pestorinos volt, szeretjük is a brútusz rendelős doktor bácsit, jó orvos, ért hozzá, mikor beteg volt nyuszkóm, segített is rajta. mostanis nyuszim is 3 éve pestorinos. a törpenyuszisoknak évekig tagja voltam facén, csak egy éve feltörték a fiókom és működő profil kell hogy újra beléphessek, én meg nem akarok új profilt. de ha már így említed megkérhetnélek hogy megkérded törpenyusz csoportba hogy mennyi a brútuszba a pestorin? mert sehol nem látok árakat - és ma sajnos nem mindegy. megkérhetnélek, nem lenne gond???
2023. júl. 6. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!