Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalackáknál szoktak...

Tengerimalackáknál szoktak végezni az állatorvosok agyi CT-t vagy MRI-t?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is.
nov. 25. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Pénzért mindent is!
nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Technikailag lehetséges (de én még nem hallottam olyan gazdiról, aki ezt kifizette).
nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem hallottam még róla, mivel nagyon drága vizsgálat és az anesztéziájukhoz sem feltétlenül értenek (nem tudom, mennyivel bonyolultabb, mint egy kutyáé-macskáé, de lehet, hogy érzékenyebbek pl.).
nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-ra: anesztéziánál nagyobb a kockázat, mint kutya-macska esetében, de ettől függetlenül sokszor szükség van rá, ez önmagában nem akadály.
nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vizsgálatot elvégezni akkor van értelme, ha az esetleges megtalált betegséget utána kezelni is tudják. Mivel kétlem, hogy agymûtétet végeznének tengerimalacon, ezért nem hiszem, hogy érdemes lenne csak azért elaltatni, hogy MRI vizsgálatot végezzenek rajta. Kutatási céllal viszont biztos csinálnak ilyet valahol.
nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!