Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudok egy időre (1 hét)...

Nem tudok egy időre (1 hét) vigyázni a hörcsögömre. Hol hagyhatom, ha nincs se szomszédom, se barátom, se rokonom, aki vigyázna rá? Vannak valamilyen intézmények, ahol ezzel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

dec. 29. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Van olyan csoport a facebookon , hogy hörcsög imádok , privát csoport irj oda ott segitenek meg hogy hol laksz.
dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Raksz be neki sok ennivalot es vizet. Nem lesz semmi baja.
dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Van olyan rágcsa rúd-magok összepréselve egy fa rúdon,egy olyat beakasztasz neki,nem eszi meg egy hét alatt,önitató is kitart addig.Semmi baja nem lesz.
dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

A 3-as 4-es érzéketlen tuskók. Miért nem lehet végre felfogni, hogy attól hogy neked egy tárgynál is kevesebbet ér egy másik élőlény a normális ember azért vesz magához állatot, mert szereti őket? Ha az állat felé képtelen vagy empátiát mutatni, akkor legalább az embertársad felé próbálj.


A kérdezőnek annyit tudok mondani, hogy több helyen is próbálkozhatsz. Elsősorban helyi Csoportokban kellene érdeklődni. Ha az nem jön be, akkor a hörcsögimádók Facebook csoportban biztos van valaki a környékeden, aki segít, ha olyan a helyzet akár a hörcsögmentésnél is érdeklődnék, hogy nincs-e a közelemben önkéntes, ideiglenes befogadó, aki pár napra tud rá vigyázni.

dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Bocsánat, 11:41-es vagyok, közben szerencsére törölték a két választ, amire reagáltam, így az elő része a válaszomnak semmis.
dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem valami állatbarát csoportban keress valakit, aki vigyázna rá! Melyik megyében laksz?
dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, de én inkább szakemberre szeretném bízni a hörcsögömet, nincs olyan szervezet, ahol még ha nem is ingyen, de vigyáznak rá?
dec. 29. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsögmentést próbáld meg megkérdezni
dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó, köszi!
dec. 29. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:
A Hörcsögmentést ajánlom én is. Az ideiglenes befogadóik tudnak segíteni ha valamelyikük a közeledben lakik. A másik megoldás hogy írsz a 6.500 fős Hörcsög imádók nevű Facebook csoportba. Ott is tagok a mentés ideiglenes befogadói és önkéntesei és gyakran látni hogy vállalnak ilyesmit. Panzió gyanánt csak és kizárólag a Nyuszmusz Hotelt javaslom. Ő is az alapítvány egyik önkéntese és mindig nagyon gondosan jár el. A többi panzióban sajnos gyakori hogy több fajta állatot tartanak egy légtérben (például ragadozót zsákmányállattal) ami borzasztó stressz az összes állat számára. No meg sok állat között nem kap egyik sem megfelelő mennyiségű figyelmet és gondoskodást.
dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!