Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit eszik a höri télen, mikor...

Szijártó Piroska kérdése:

Mit eszik a höri télen, mikor nincs friss zöldség?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs,boltban van mindig
2010. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Az Auchanban vásárolnak:


[link]

2010. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne télen friss zöldség?
2010. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A dzsungáriai törpehörcsög: "...Élőhelyén téli álmot alszik, azonban szobánkban télen is aktív marad..."

A vad hörcsög : "Októbertől márciusig téli álmot alszik."

Ha a vad hörcsögre kérdezel. A hobbihörcsögnek ott van a bolti zöldség.

Almát, répát is szívesen fogyaszt, az alma pedig "hosszan friss".

2010. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Salx Narval ***** válasza:
Ti télen nem esztek, se zöldséget, se gyümölcsöt.:D Ugye ezt a kérdést,nem gondoltad komolyan.:D
2010. okt. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem a spanyol paradicsomra gondoltam, azt én sem eszem meg, tehát a hörinek sem adom, ha nem muszály! Nem is olyan zöldségekre amit télre el lehet tenni. Friss alatt a kertemből szedett zöldségeket értettem, ami nem tárolható. Elnézést a pontatlan kérdésért! Törpehörim van és a sárgarépába bele sem harap. A keverék takarmányból a préselt zöldségeket sem csipi. Na! Itt jön a kérdés! Köszönöm az értelmes választ! Tehát eszi ami van, kiegészítve vitaminnal.
2010. okt. 29. 08:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, kifejezetten nagyon vitaminra nincs szüksége. Csak az ember és a tengerimalac szervezete nem képes előállítani a C-vitamint.

De vegyél neki szénát, abban van elég rost neki.

Én amúgy télen havonta-kéthavonta egyszer veszek salátát, illetve karalábélevél is mindig van (az ingyenes ugye, csak meg kell mosni, mielőtt beadod a hörcsögnek) (és igen, "k" betűs, de csak a karalábé maga van a tiltólistán, a levelét szabad adni nekik) Általában almát kapnak még a hörik, vagy uborkának puciolt héját.

Én nem szoktam belőle nagy ügyet csinálni, a hörcsög azt eszi, amit én is (salátakészítéskor nem az az egy levél fog hiányozni, amit a hörcsögnek adok...), eddig nem lett ettől baja még egy állatomnak se (tisztes kort élt meg eddig mind nálam).

2010. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Nézd,értelmetlen kérdésre, a válasz is hasonló.Úgy csinálsz mintha a középkorban élnénk.Minden zöldséges roskadásig tele van mindenféle zöldséggel, gyümölccsel, ha nem vetted volna észre, télen is.Azt vehetsz neki, amit csak akarsz,vagy amit szeret, sőt még fűmagot is ültethetsz cserépben, ha frisset akarsz adni.
2010. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pl. sárgarépa, alma, ilyesmi télig is eláll a pincében... De most őszintén, az a mennyiségű paradicsom vagy saláta, vagy bármi amit szeret, amennyit egy höri meg bír enni, nem hinném hogy anyagi romlásba dönt akár télen is :) Ill. a hörcsögről nem tudom, de a nyulaknak mi anno adtuk a sárgarépa zöldjét is, azt is ingyen megkapod a zöldségesnél, amúgy kidobásra kerül.
2010. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a kertben a hó alatt télen is volt FRISS tyúkhúr. Azt pl. nagyon szerette.
2010. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!