Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet az egerem baja?

Mi lehet az egerem baja?

Figyelt kérdés

Júniusban vettem egy tarka egeret, eddig minden jó volt, de pár napja észre vettem, hogy pár helyen eléggé megkopaszodott. Mivel még fiatalka, nem arra tippelek, hogy időskori kopaszodás lenne.

Ha hozzáérek fáj neki, viszont nem gubbaszt, ugyanúgy mozog, eszik, iszik, mint eddig.


2010. nov. 2. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol megégedhette magát!Vagy viszket és vakarózik és levakarta a szőrét!
2010. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz, szerintem ingyen is megnézik -nekem a 2 patkányomat ingyen nézte meg egy lelkiismeretes orvos-. Szerintem simán csak rühes vagy atkás, tetves. Ha nem látsz rajta bogarakat akkor rühes ami a bőre alatt van. Nálunk is volt ilyen probléma-tengerimalac tetves,rühes és gombás volt egyszerre..állatkereskedésből így kaptam.., a patim meg "csak" tetves volt-és hamar kikezeltük őket. Ne aggódj csak minél előbb menj dokihoz vele, mert minél tovább van rajta élősködő annál jobban kimerül és elpusztulhat.

Minden jót!

2010. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!