Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ajánlatok hörcsögnek,...

Mit ajánlatok hörcsögnek, milyen kellékeket vegyek? Nevek?

Figyelt kérdés
Terrárium van,mit vegyek még neki?
2010. nov. 16. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Forgács, kaja..alapvetően elég igénytelen kis állat, a tisztán tartására kell odafigyelni meg a kajájára. Zöldséget is adj neki, én annak idején almát, répát, salátalevelet, ilyesmit adtam neki, bár lehet, hogy azóta ezeket nem tartják jó dolognak..én gyerekkoromban tartottam hörit, imádom őket a mai napig, csak sajnálom, hogy olyan hamar elpusztulnak, max 3-4 év-ig élnek. Név? pl. Guszti :)
2010. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ami az alap: forgács, magok. Én havonta egyszer vettem neki különlegességet. Mondjuk mézzel összeragasztott magvakat. Azt nagyon szerette. :)

Aztán vegyél neki játékokat, hogy ne unatkozzon mikor nem játszol vele. Például: mókuskerék (azt imádják).

Vehetsz neki itatót is, de szerintem az is megfelelő ha gyümölcsöt/zöldséget adsz neki MINDEN NAP (pl:alma, körte, borsó). :)

És ne feledd 2-3 naponta kitakarítani a terráriumot!:)

2010. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nevezd Palinak, énutánam.

november 15. a rágcsálókra hasonlító emberek világnapja.

2010. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes neki még fogkoptató követ is venni, de olyat, ami ízesített.Egyébként felesleges 2 naponta tisztítani, mi inkább több forgácsot teszünk be neki, amit úgyis összedolgoz, miközben csinálja magának a járatait.Réti szénát is szoktunk neki betenni, mert szereti enni és nem utolsó sorban fészket is abból csinál.
2010. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszkat!Ha veszek neki kis házat,csinál bele fészket?
2010. nov. 16. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:

szia, igen a házikóban ő berendezkedik, csak tegyél neki elég forgácsot a ketrecbe, olyan édi lesz majd ahogy a kis pofijába hordja majd be a forgácsot :)

az én kis drágámat Dorisznak hívták, szegényt már elnyelte a föld :(

2010. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyha házikót veszel neki, számíts rá, hogy azonnal meg akarja mászni, úgyhogy kicsit nagyobb ( de legalábbis mélyebb )terráriumot vegyél neki.A mienkhez nem lehet ilyesmit betenni, mert csak egy 25 l-es terráriuma van, és sokszor még így is képes meglépni, ha jobban összetúrja a forgácsát.:)
2010. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen azt mondták, hogy valami rácsot kell a tetejére rakni mert meglép!
2010. nov. 16. 19:12
 9/10 anonim válasza:
A kerék az tök mindegy mien. Amugy szeretik ha beteszel nekik üres WC papír gurigát, azt szétkaparják/rágják és beviszik az alvóhejükre azt a morzsát amit lerágtak xD. Nevek ezen az oldalon: [link] Amugy kéne venni neki egy pici alvóhejet is.
2010. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MissAndrea válasza:
Hörcsöglabdát! Az enyém imádja!
2010. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!