Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögökkel kapcs. -ban...

Hörcsögökkel kapcs. -ban lenne egy kérdésem! (? )

Figyelt kérdés

Van egy hörcsögöm ( 4 vagy 5 hónapos) és karácsonyra kapok egy Panda egeret ( konkrétan nem ajándék lesz, csak így jött ki).

Külön lennének (természetesen).

De délután összeengedhetném Őket egy 10-15 percre?

Persze állandó felügyelettel.És ha jóban vannak akkor 20-25 percre?

Nem szeretném 30 percnél tovább együtt tartani Őket.Félek, hogy nem jönnének ki jól

Meglehet ezt csinálni?

Vagy semmi esély, hogy Jóban legyenek?


2010. dec. 10. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szíriai hörcsögöd van, szerintem ne próbálkozz vele.

Az aranyhöri saját fajtársát se bírja elviselni, max ha párzási időszak van és az ellentétes neműt igen, de csak addig, amíg be nem ugratja, utána megkezdődik a bunyó.

Az egereddel is ez történne..

2010. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Campbell törpehörim van.

Egerem mindenképpen lenne, csak ezt akartam tudni.

meg lehet próbálni?

2010. dec. 10. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen neműek? mert hogyha mindkettő ugyanolyan nemű akkor abból verekedés lesz,.próbáld meg úgy hogy az egyik fiú a másik lány akkor érdemes szerintem :) de hát próba szerencse.de csak felügyelettel,és azonnal reagáljj ha verekednek és vedd ki az egeret.sztem a campbell höri kedves,bárnekem dzsungi hörim van.na ez mindegy :D ha előszr nem jönnek ki egymással az lehet azért van mert a hörid féltékeny lesz rá,mkor beteszed a panda egeret semmiképp se tegyél be kaját :) hát kb ennyi
2010. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia4 Köszi!

Nem tudom milyen nemű a hörim :( Az állat kereskedésben nem mondták meg :(

Megpróbálom!Persze ha a legkisebb jelét látom annak, hogy nem jönnek ki akkor nem próbálkozok!

És két azonos nemű egér jóól kijön egymással?

Honnan tudják megállapítani, hogy miylen neműek?

2010. dec. 10. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt van kép is:

[link]

2010. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi majd megpróbálom megállapítani!
2010. dec. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!