Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek ugye nem árt a...

A hörcsögnek ugye nem árt a szárnyashangya elleni por?

Figyelt kérdés
Kiraktam szaladgálni a hörcsögöm, utána jutott eszembe, hogy még nyár elején szórtunk ki port a szárnyas hangyáknak, mert bejöttek a házba. Mire ez eszembe jutott eltűnt a hörim a szekrény mögé. Ha evett is belőle, ugye nem lesz semmi baja???
2009. jan. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háááát ha nyár elején raktad ki akkor már valoszinüleg a hangyákra sem veszélyes ha csak nem valami brutálisan erős 2. világháborus szerről van szó :-). esetleg piszkáld elő a hörit és egy kicsit mosd meg a lábát meg a hasát de ne nagyonn nem kell áznia mert meg fázik!! ha leg közelebb el engeded inkább hörilabdába tedd igy nem lessz baja már lehet kapni törpehöri méretbenn is.
2009. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Az már elég rég volt, kitudja hol van már az. És biztos rossz az íze, illata, nem igen eszegeti azt.

De tényleg érdemes lehet áttörölgetni kicsit a lábát, hasát. Nem tudom, mikor eszik nem-e nyalogatja magát, vagy a kid lábával nem nyúlkál-e az ételhez. (Nekem nincs hörcsögöm) Reméljük semmi baja nem lesz :)

2009. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már evett, meg fürdött is:( Remélem nem lesz baja, elég virgonc, most is a rácsot rágja, hogy vegyem ki:) Nem tudtok ajánlani valami futtatót, vagy valamit, mert a mókuskereket nem szereti, viszont a szobába mindig szaladgálna, de azt nem mindig lehet, mert most is az ágy mögül kellett kihalásznom.
2009. jan. 23. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

esetleg keríts el neki egy kisebb helyet a szobában.


ha pretrin por használtatok, akkor nem lesz baja, mert az melegvérűekre ártalmatlan.

ha más mérget, akkor nem tudom. előfordulhat, hogy baja lesz tőle.

2009. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Chemotox-ot használunk, port. Az van odaszórva. Nyár elején jöttek be a hangyák, azóta meg biztos ami biztos alapon ott lett hagyva, mert akkor hangyainvázió volt.

A Chemotox-tól lehet baja???

2009. jan. 23. 23:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!