Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért alszik ennyit a hörcsögöm?

Miért alszik ennyit a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Dzsungáriaim van, és míg az egyik egyfolytában teker, a másik meg egyfolytában a zoknijában van, és alszik. Ha kiveszem, akkor rohangál, de egyébként nem.

Tudom, hogy éjszakai állatok, de egyrészt a másik most is fenn van, és teker, ő meg durmol, másrészt egy szobában vannak velem, ha éjszaka fenn lenne hallanám.

Ugye nincs semmi baja?


2009. jan. 25. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ők sem egyformák. Neki több alvásra van szüksége. Ha eszik rendesen és nem tiltakotik ha negfogod vagy simogatod, akkor nem hiszem, hogy valami baja lenne. A másik meg úgylátszik szeret többet játszani. De más lehet az alvás igénye idősebb korban, vagy egy fiú és egy lány hörinek is.
2009. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aki sokat alszik, az fiú, ő a legkezesebb, ha kint van, és beteszem a kezem, akkor mindig mászik, hogy ki akar jönni, és beleül a tenyerembe. Enni nem sokszor láttam, de végülis eszik. Bár nem olyan sokat, mint a lány, de ő lehet azért, mert vemhes.

Ma nem nagyon láttam, hogy evett volna. Tejet ivott, meg magot evett, de nem sokat. De ha kint van a házából, akkor mindig jönne ki. De egyébként egész nap bent van, és alszik.

2009. jan. 25. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
tejet? lehet neki adni? én még soha nem adtam....most komolyan leheta dni neki?
2009. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fiúmnak kevesebbet adok, ritkábban, de nem is issza meg, ha nem kell neki. Legfőképp a lánynak kell fehérjeforrás, mert kicsiket vár, és nem szeretném, ha megenné őket. Ezért adok neki tejet, mert olvastam, hogy tojást, tejet, sajtot lehet nekik ritkán adni, a "kismamáknak" pedig napi szinten, hogy legyen energiájuk a kicsikhez.
2009. febr. 1. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!