Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vészeltétek át első...

Hogyan vészeltétek át első tengerimalacotok halálát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem 1 éve volt

még mindig van h sírok

2011. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát.. anya vette észre hogy nem mozog az oldala mármint hogy nem lélegzik.. de már ki volt meredve mert azt hittük hogy alszik és nem is akartuk zavarni meg minden. hát ahogy kiderült bőgni keztem de nem tuttam mit csinálni igazából fel se fogtam.. egyből eltemettük de utána sokáig sírtam
2011. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10 éve volt először tengerimalacom, úgy kaptuk őket egy családtól, mert a kislány koraszülötten született és el kellett ajándékozniuk. Egy hatalmas ládában voltak, kb. 120x60 centis volt, nem emlékszem pontosan. Volt bent nekik házikó, műanyag (azt hiszem kályha) csövek bújkálónak, meg minden. Egy egész család volt, volt egy hím, egy nőstény, meg voltak kicsik is, ezeket mindig elajándékoztuk. Egyszer a szomszéd kanmacskája valahogy beszabadult, és amikor nem voltunk otthon, akkor kinyírta őket...de úgy, hogy a bőrüket valahogy lehámozta és kupacba hordta őket...olyan volt, mint egy rémálom :( Aztán észrevettük, hogy az egyik kicsi megmenekült, az volt a szerencséje, hogy az egyik cső kb. 90 fokos kanyart vett be, oda bebújt és a macska nem érte el. Így menekült meg. Ő megvolt vagy 10 évig, volt egy másik malackám is, ő egy ismerősünktől került hozzánk, gyógyszergyárban volt kísérleti malac, ő is kb. 10 évesen halt meg végelgyengülésben. :)
2011. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem Te írtad, hogy nem eszik stb.. pár napja? Részvétem miatta.

Nálunk a párom akart tengerimalacot. Amikor az első rosszul lett és többtízezer forintot költöttem az Állatorvostudományi Egyetemen, hogy kikúrálják, aztán hazaadták és mire elhoztam a páromat a munkahelyéről, arra jöttünk haza, hogy elpusztult. Na akkor ez nagyon megviselt. Aztán lett újra malac és ahogy elpusztul egy aztán a helyébe jön másik, egyre jobban lepereg rólam és ugyan szomorúvá tesz, de nem készít ki. Az elsőt megsínylettem én is, pedig felnőtt férfi vagyok.

2011. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajjj,ne is mondd,még mindig sírok,pedig 16 éve volt:((
2011. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem még él, de kicsi koromban le lett vágva 2 nyulam(azt mondják, h a nyúl és a tengerimalac rokonok) amiből pörkölt lett csinálva és nem ettem belőle...nagyobb lettem, majd 2 ember ismerősöm is meghalt úgyhogy a tengerimalacom már csak hab lesz a tortán.:S
2011. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen én írtam ki...

köszönöm.

a válaszokat is...

2011. jan. 10. 19:01
 8/8 A kérdező kommentje:

bocs hogy ide írom a kérdésem de nem akarok másikat írni...


mikor vettetek/kaptatok másik malackát?

2011. jan. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!