Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet, hogy a nők a...

Hogy lehet, hogy a nők a egyszerű házi egér látványától is félnek, síkítanak, viszont más állatkáktól (hörcsög, tengeri malac, nyuszi, stb. ) meg teljesen odavannak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts én is nő vagyok és engem valahogy nem ilyeszt meg egy egér látványa.Fogtam már egy párat.Meg amikor a galambházat takarítottam mindig oda lefialtak az egerek és nemgyőztem összefogdosni a kis kupac egereket.

Amugy fogtam már békát meg siklót is.Egyszer egy sikló bejött a konyhába.mert nádas mellett lakunk pont itt van a kert végében ezért előfordul hogy egy két siklo betéved a házba.Mivel anyám halálra sikítozza magát és apám nagyon messze dolgozik ezért megint csak én vagyok akinek össze kell őket fogdosni.Egyetlen dolog van amitől sikítoztam az a pókok :)

2009. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyfajta hiszti!Én is lány vagyok fogtam már meg kézbe egeret Sőtt imádok pecázni északa is és szeretem nézegetni ha a vizipatkányok lopják a kukoricámat.Ja és a csontiktól gilisztáktól békéktól se félek sőtt meg is fogom őket!
2009. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csak nőknél van így és nőknél se biztosan. Szerintem ez ösztön, mert betegségeket terjeszthetnek, régen pedig nem voltak túl higiénikusak az emberek és kialakult bennük ez a félelem, aminek ma már nincs túl sok alapja.
2009. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és nem sikítozok az egerektől, sőt van is egy pár:D Ez is csak egy fajta fóbia, férfiaknál is előfordul, szerintem csak a filmesek fújták így fel:D
2010. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem félek egyáltalán az egerektől, szerintem hülyeség, hogy valaki sikoltozik tőlük :D
2010. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én sose féltem az egerektől,mindenféle rágcsálótól meg állattól oda vissza vagyok. kivéve a pókokat,na azoktól tényleg menekülök...
2011. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!