Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma megkaptam a tengerimalacoma...

Ma megkaptam a tengerimalacoma a ketrecben le volt fekudve es a szemei felvannak dagdva?

Figyelt kérdés
Mert van ez es a szor felall a hatan voltunk allatorvosnal kapot inekciot es gyogyszert de az orvis se tudja goft egybol mitol lett beteg lehet atol mert o ojan fajta hogy vetunk neki c vitaminos rudat es a masiknak nem hagyot belole es a masikat egyedul o edte meg lehet adtol is beteg?
2011. jan. 14. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.Ki van rendesen takarítva?Tiszta a víz?Stb...Lehet hogy ettől ilyen szegényke.:(( Kenjétek be valami kenőccsel a szemecskéjit és fogd az öledben és simogasd.Te most csak ennyit tehetsz!Remélem hamar meggyógyul a malacka:))
2011. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi amit tudok megteszek holnap vissza kell vigyuk hogy nezzek meg de ugye etol nem halhat meg?
2011. jan. 14. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem:) Enyém legalábbis nem halt meg és vele is volt ugyanilyen.Nyugalom!:) Nem hal meg:)
2011. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valszt akor megnyukszok koszi!!!!!
2011. jan. 14. 18:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat de a malackam sajnos meghalt
2011. jan. 15. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó szegény! Tényleg sajnálom. :(

Doki nem mondta, mi lehetett vele?

2011. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jajj,szegényke..:( nekem is nem olyan régen halt meg a tengericocim.valószínűleg agyvérzése volt szerencsétlennek.:'( de most kaptam egy újat.(rozettás tengerimalac). és a doki mit mondott mi volt a baja a tiédnek?:(
2011. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom:((
2011. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem az orvos csak ket inekciot es tabletat adot es azt mondta,hogy masnap vigyuk vissza es sajnos mielot vissza vidtuk volna meghalt:(
2011. jan. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!