Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha 1 általános degut és 1 kék...

Ha 1 általános degut és 1 kék degut tartok együtt abból lehet vmi baj?

Figyelt kérdés

most 2 sima degum van, de ha majd a fiatalabb degum társa elpusztul akarok mellé venni 1 másikat, de azon gondolkoztam h mi lenne ha egy kék degut vennék mellé.

Nem bántaná a sima degum a kék degut? csak mert a kék degu kisebb (legalábbis én így tudom). De természetesen nőstény lenne mind2.


2011. jan. 16. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a fajta, csak a színe más. Tarthatod együtt, de össze kell őket először szoktatni.
2011. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző mondja. Azt meg, hogy kisebb, ne úgy képzeld el, hogy fele akkora, de amúgy meg nem is törvényszerű, hogy kisebb.
2011. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban annyiban nincs igaza az első válaszolónak, hogy ugyanaz a fajta. A degu maga az a faj. Azon belül lehet vadas vagy kék vagy hupilila, de attól még degu.
2011. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tarthatod eggyütt öket,de am az én deguaim ugyanolyan fajták és mégis néha összeverekednek. Ez az embereknél is így van nem? (tesóknál) De nem véresen komoly a harc,nyugi.
2011. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 2 kék degut tartok és most születtek 2 hete kisbabák. Nagyon aranyosak, szerintem nyugodtan tarts kék degut a vadas mellé. Ha kell, nálam találsz: kekdeguk.blogger.hu
2011. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!