Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb. mennyiért tudok venni...

Kb. mennyiért tudok venni használt nyusziketrecet?

Figyelt kérdés

Ujat nem akarok, mert elég drága.

Ti mennyiért adnátok el?


2011. jan. 24. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vaterán, teszveszen nézelődj! Ott az új is olcsóbb.

Amúgy én az egyik volt szomszédtól kaptam. Pontosabban ott volt a pincében, és megkérdeztem tőlük, h kell -e nekik, mert ha nem, szívesen megvásárolnám. És odaadták ingyen. Szóval esetleg az ismerősök között kérdezősködhetsz, hátha van valakinek felesleges.

2011. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem, de nincs senkinek. Nekem a vaterás is elég drága. 5000-6000ft. :(

Valami olcsóbbat szerettem volna, de ugy látszik nem nagyon van rá esély

2011. jan. 24. 15:57
 3/6 anonim válasza:
Szia! Mi nem rég adtuk el, elég nagy ketrec volt, 8.000 Ft-ért vettük, 5.000-re hirdettük meg, de alkudtak belőle, és 3.500-ért odaadtuk, alig akarta elvinni valaki, azért. Szerintem próbálj Te is alkudni az árból, hátha sikerül.
2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van pl. egy 4500-ért, Fejér megyében.

2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megérdeklődöm
2011. jan. 24. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:

A nyuszi már megvan?, mert a nyuszis kezdőcsomag nem éppen olcsó, és akkor még évente 2szer oltatni is kell, plusz még felszerelés, hordozó, állatorvos ha netán lenne valami baj.

Ha tudsz várni, a nyúllal akkor húsvétkor tuti akciósak lesznek a ketrecek és szoktak hozzá, itató, tálat, meg más felszerelést is adni.

2011. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!