Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kölyök tengerimalacokat...

A kölyök tengerimalacokat hány naposan szabad dajkálni, úgy hogy kiveszem a ketrecből?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

én pár órásan már kivettem,mert az anyának nem volt ereje letisztitani őket

utána is minden nap kézbevettem őket,benn voltak az ágyamon,addig is pihent a mama

de ugyanugy gondozgatta őket

amikor már elmászkálnak a mamamalac mellől már simogathatod őket te is,nem lesz bajuk,csak óvatosan fogd meg,törékenyek,és max negyedórát először

2011. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól fejletten születnek, 1 napos tengerimalac már vígan megrág mindent és visít nagyokat! Persze még kis soványkák, nagy a fejük, pici a testük, kell nekik egy kis idő míg megerősödnek meg kigömbölyödnek. Kiveheted pár órásan, ha akarod, de azért ne tutujgatsd agyon, mégis csak újszülött. ;) A legjobb, ha vársz vele pár napot.
2011. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jajj de drágák lehetnek, linkeljetek képet!!!! :)
2011. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tessék 2 kép a 2 piciről. Csak este lesznek 1 naposak:)


[link]


[link]

2011. febr. 8. 14:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugye milyen édik?
2011. febr. 8. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek egy naposak (Nagyon szépek egyébként! :) ) ???? Azt hittem, kis gyámoltalannak születnek :)
2011. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittem hogy tök kopaszok lesznek, és ugyanolyan szőrösek mint a mamájuk. Azt már tudtam hogy a nyulakkal ellentétben nyitott szemmel születnek:)
2011. febr. 8. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

de tündérek

(az enyémet feleekkorák voltak koraszülötten)


vigyázz rájuk,nagyon fürgék,mire észreveszed lepotyognak a kanapéról

2011. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de aranyosak *-*

jó nagyok :P

2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!