Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek vagy hörcsöglabdája a...

Kinek vagy hörcsöglabdája a hörcsögének?

Figyelt kérdés

Akinek van hörcsöge és a hörcsögének hörcsöglabdája az írjon :)

Az enyémnek van, és nagyon szereti :)

Olyan aranyos amikor megy vele, és tetszik is neki.


Tiéteknek van ?


2011. febr. 10. 16:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

bocsi rosszul írtam a kérdést: Kinek van hörcsöglabdája a hörcsögének?

És nekem törpehörim van :}}

2011. febr. 10. 16:13
 2/16 anonim ***** válasza:

Helyesen a kérdés: Kinek a hörcsögének van hörcsöglabdája?

Régebben mikor volt hörcsögöm,vetem neki hörcsöggömböt és nagyon élvezte... rengeteg időt töltött benne,rohangált le-föl és ennek köszönhetően éjszaka nem kapirgált. *állatok istene nyugosztalja* :D

2011. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*vettem
2011. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 tetris ***** válasza:
0%

Ki hörcsögének van hörcsöglabdája?

Kinek a hörcsögének van hörcsöglabdája?

Hörcsöglabdája ki hörcsögének van?

A hörcsögnek ki a hörcsöglabdája?

A hörcsöglabdának van hörcsöge?

A hörcsögök hörcsöge labda? ...zizz........

2011. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Bocsi elég rosszul fogalmaztam meg :(

Elsőnek: Ahha, olyan aranyos amikor megy benne :)


Utolsónak: bunkó -.-"

2011. febr. 10. 16:44
 6/16 tetris ***** válasza:
Miért lennék én bunkó? Azért, mert eljátszadoztam a gondolattal, hogy miképpen lehetne ezt a kérdést jobban átfogalmazni? Amint látható, nekem se sikerült!! Nem is bántottam meg senkit!!!! Akkor meg minek kell bunkózni?
2011. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én dzsungáriai tenyésztő vagyok, és tapasztalat nálam hogy nagyon odavannak érte. Én úgy nézem meg, hogy szeretnének e menni benne, hogy leteszem kinyitva a földre. Ha szeretne benne menni, magától belemászik és elkezdi hajtani, olyankor gyorsan ráteszem a tetőt. 10 perc múlva kiveszem és megint leteszem kinyitva a földre. Ha megint menne benne, hát engedem had menjen:)

Az a legédesebb, amikor a sok kíváncsi kishörcsög mind másfelé hajtaná, és gurulnak össze-vissza :))

2011. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

tetris: bocsi hogy olyan undok voltam :(

Utolsó válaszolónak: Az tök jó, enyém is nagyon szereti, csak úgy gurul neki a világnak xDD :D

Nem is nagyon akar kijönni- :D

2011. febr. 10. 20:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy fehér törpehörim, vettem én is neki egyet és tényleg ez jó ötlett futtatni éjszaka előtt, eddig eszembe sem jutott, mindig kapar éjszaka olyan zavaró...namajd ma. :D Bár már öreglány egyre ritkábban zörög éjjel, inkább alszik (10 hónapos, már középkorú :D:D).

14L

2011. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát igen :)

Ja nekem is állandóan kapar a terráriumba este, és nagyon zavaró, meg járkál és annak is van hangja meg a forgácsba futkározik :D

Én most kaptam karácsonyra a hörit :)

Szóval elég fiatal még, és nekem is eszembe jutott hogy venni kéne neki hörcsöglabdát :) És azt hittem nem fog neki tetszeni és kiderült hogy nagyon szereti :D És így ha délután belerakom és ő megy vele, aztán elfárad és este is alszik, nem mocorog egyfolytába (Y)

2011. febr. 11. 06:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!