Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek naponta hányszor...

Hörcsögnek naponta hányszor kell adni ennivalót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel éjszakai ezért este kell neki, egyszer.

Gyümölcsöt ha már nagyon fonnyadt, cserélhetsz nála.De reggel ne adj neki, mert egész nap alszik! És csak megrohadna!

Adj neki egyszer este, reggelre el fog tűnni. De ne adj neki mindig amikor látod, hogy nincs kajája! Van neki, csak beviszi a házába, elássa, eldugja. nem kell kipótolni a kaját. Tápot kétnaponta, gyümölcsöt pedig naponta szoktam neki adni!

2011. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én reggel adok neki. semmi baja nem lesz tőle.. nekem.. és reggel nem mindig alszik. lehet, hogy este aktívabb, de nappal se pihen folyton. Lehet hogy nekem valami szuperhörcsögöm van nem tudom, de így van:D
2011. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint REGGEL adj! este beraktam semmit nem evett inkább a kerékben szaladgált reggel beraktam estérem marad 1 nagyon kicsi belőle
2011. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attaól függ hogyha szeretné,hogy nappal fent legyen és éjszaka aludjon vegyél egy gömböt akkor nappal ha nem akkor este 1-szer táp és egy gyümölcs tálnak is örül
2011. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig legyen előtte kaja, tapasztalatból mondom, tenyésztő vagyok!
2011. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Naponta hányszor ? lényegtelen, csak legyen elég kajája meg vize. Egyik ismerösöm kiöntött neki vagy negyed kiló magot és hetekig lese szharta, de a höri tulélte.

Szóval a hörcsög nem eszi magát túl, nyugodtan adhatsz neki többet nemfog semmi baja lenni, csak eldugdossa a helyeire.

2011. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!