Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol van Pesten az ecseri...

Hol van Pesten az ecseri metrómegálló közelében jó díszállatbolt? Az Europarkot kivéve.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit meszebb van de árkád?
2011. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, az Árkádból én nem ajánlanék bármilyen élőlényt is vásárolni....
2011. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom az Árkádot, sok balhé volt már az állatok körül. Igazából egyiket se ajánlom ha kisállatot akarsz venni, akkor inkább tenyésztő vagy örökbefogadás.

Nem kekeckedés, tény, hogy a kereskedésből nem túl kézhez szoktatott állatok kerülnek ki, sokszor betegek is, és nem mindig figyelnek arra hogy elkülönítsék a nemeket (eredmény:vemhesség..), sőt, van amikor meg se tudják mondani a nemeket.


Kaja, felszerelés szempontjából az Alphazoo és a Fressnapf a jó utóbbi elég sok helyen van.

2011. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a halak ramaty állapotban vannak,mert én akvarisztikázok,de barátnőmnek akarok venni 2 tengerimalacot?

Hol kapom a legjobbakat legszebbeket?Hozzáteszem nekem ujszülöttek kellenek.Pár hetesek

2011. febr. 22. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Tenyésztőnél kapod.

Vagy itt: [link] , az oldalon keresd a rágcsálómentést - van amikor kismalacok is vannak, érdeklődni kell.


Ha ragaszkodsz a kereskedéshez, akkor szerintem érdemes körbejárni pár helyet, nem biztos hogy most vannak kicsik ott ahova bemész.

Már írtam az Alphazoo-t, oda talán érdemes menni, nem annyira gáz a helyzet.


Ha malacokat veszel, akkor legalább 4-6 hetesek legyenek, nézd meg van-e előttük víz, kaja, széna + milyen az állapotuk: csillogó szem, szép szőr, nézd a mozgásukat. Jobb lenne ha egyneműeket választanál, ha fiú-lány párost fogsz ki akkor garantáltak a kicsik -a tengerimalacok már nagyon kicsi korban is képesek lehetnek párosodásra.

2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem 5évig volt 2 nem teso malackám.Fiu és lány és 5 év alatt 2x volt vemhes a lány. De az első almot megette egytől egyik


Majd volt megint 2 uj cucum.azok is fiu lány és az 3x volt vemhes de az is megette az első almot..

Miért van ez? Mindegyiknél igy van?

2011. febr. 22. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvileg nem kéne hogy így legyen. A mama malacnak mindent biztosítani kell, megfelelő elhelyezés, (tágas ketrec, kuckó), megfelelő ellátás, víz kell neki. A hímtől is érdemes elválasztani, hogy nyugalom legyen.


Nem jó ezzel kísérletezgetni, mert az anya egészsége is rámehet, daganatok stb.


Én mindenképp az egyneműeket ajnálom.


(én voltam a Noé/tenyésztő ajánló)

2011. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!