Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac szállítóbox...

Tengerimalac szállítóbox olcsón? És lehetőleg nem használtan.

Figyelt kérdés

Kéne nekem egy viszonylag elfogadható méretű (nem túl kicsi, de nem is túl nagy) box, amibe ha elviszem a malacaimat pár napot elvannak benne (tehát mégse nyomorogjanak pici helyen) és mindezt olcsón.

Nézegettem neten de mind 3ezer körüli ami már elfogadhatóbb méretekben.

Esetleg nem tudtok üzletet budapesten vagy környékén ahol olcsóbbak a nagyobb boxok?


2011. márc. 18. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Seggemet verdesném a földhöz ha 3000ért tudnék venni hordozót. Hol láttál ennyiért?
2011. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja, hogy ez olcsónak számít?:D


Szegeden a kálvárián van egy üzlet, ott állítólag 3116 Ft


[link]


nagyon agyalok hogy ezt veszem meg, de elég ez két malackának ha elutazok velük pár napra? Nekem a méreteivel van igazából bajom és az ahhoz viszonyított árral. Szerinted?

2011. márc. 18. 11:49
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, csak kékben. Van több méretben. Már nem emlékszem mennyi volt, de biztos ez is 3000 körül. Azt hiszem ez a legnagyobb méret ami nekünk van és mikor nyaralni megyünk ebben utazik Marci és Vili a 2 tengericoca. Az út kb 2 órás és picit megizzadnak mert nem klímás az autó, de az ölemben van a doboz, néha benyúlok, megsimizem őket, simán kibírják. :)

2011. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12.11-es vagyok. Ja és mi a Freshnapf-ban vettük. Húgomnak pedig olyan van mit amit előttem belinkeltél. az is nagyon jó dobozka.
2011. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
12.11-es. Nyaraláskor nem csak az úton hanem a nyaralás ideje alatt is az utazódobozukba vannak, vagy visztek magatokkal ketrecet? Mert én azért szeretném a lehető legnagyobb hordozót, hogy 2 in 1 alapon mindkét problémát megoldjam, így kevesebb helyet foglalva a kocsiba:)
2011. márc. 18. 12:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Ha a legnagyobbat veszed (amit mutattál) meg akkor szerintem pár napot kibírnak. Bár kérdés hány malacról van szó és mekkorák :)

Ha van egy kisebb ketreced akkor vidd magaddal azt is. Jobban elférnek külön, ha többen vannak.


Jah és köszi a linket, ennyiért még nem láttam sehol :)

2011. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ketten vannak, most még picik de mire utazásra kerül a sor remélem elférnek a kinézett boxban.

Most találtam ugyan ezt a méretet 2990 Ft-ért is:D csak nem tudom mennyi a szállítási költség így nem merem megrendelni:/


[link]

2011. márc. 18. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:

12.11-es ismét. :)

Hát mi ketten megyünk a párommal mindig nyaralni somogy megyébe és ebben a boxban szállítjuk őket, plusz van egy kisebb ketrec amit viszünk, szénát, forgácsot, magot és zöldségeket. Sajnos macerás állatok tudom. De a boxban 1 napig se tartsd őket, nem tudnak mozogni. Ha meg ketrecben viszed őket, a kocsiban borulnak jobbra balra, megsérülhetnek. Muszáj ilyen dolgokra beruháznod, vagy hagyd otthon őket valami ismerősnél hogy etesse őket arra a néhány napra. Ugye te sem éreznéd jól magad egy wc-nyi területen 3 napig? :)

2 éve malacozok, tudom milyen büdit tudnak pisilni, a nyaralós ketrecük 32x58 cm és minden nap pucoltuk!!! Még mikor kicsik voltak is!

Tudod mit? Nézz ki egy lengyel piacra, a nagy ketrecet (kb. 120x60cm)ami itthon van például 9000,-ért vettük, mert a freshnapfban 36 ezerért volt. Csak ki kellett pucolni domestossal. :) Van nálatok lengyelpiac?

2011. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi amit linkeltél,nekem is olyan van,2en alig férnek el benne pedig még csak 40dekásak...

én azt arra használom,hogy kocsiba abban vannak amig megyünk valamerre (orvos,páromékhoz),utána kerülnek át egy ketrecbe,nem jó nekik ilyen kis helyen

napokig meg főleg nem,ebbe hogy raksz szénát,forgácsot,zöldséget,itatót?


hagyd valakinél őket

ha nincs batár/rokon aki szivesen vigyázna rájuk,irj megyét és vagy itt vagy malacos fórumon,de találsz olyan ugyis aki vigyáz rájuk ingyen és bérmentve pár napig:)

2011. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha megpróbálnék egy macska szállítóboxot? azok jóval nagyobbak, két malacnak mondhatni ideális, a gond az aljával van mert kipotyogna a forgács...nem lehetne ezt valamivel megoldani?
2011. márc. 18. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!