Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyiért lehet most leadni...

Mennyiért lehet most leadni nyulat? Mennyi a kilónkénti ára?

Figyelt kérdés

Nagyjából kíváncsi lennék, hogy tenyésztésre szánt nyulat mennyiért lehet mostanság leadni.Nem kedvencként tartott törpenyúlról lenne szó, az nem érdekel.Városra is kíváncsi lennék, hogy hol laktok, és ott mennyi.

Köszi :)


2011. márc. 25. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem lehet kapni. Egyik évben körbetelefonáltam a várost élő nyúlért, sehol nem foglalkoztak vele.
2011. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez így szokott lenni, ha venni akar az ember biztos nincsen, én is ismerőstől tudnék csak, viszont vannak leadóhelyek, ahogy összegyűjtik őket, és gondolom külföldre szállítják.Na én arra vagyok kíváncsi, hogy ott mennyiért veszik be.Megéri-e eladásra tenyészteni.

Köszi a választ

2011. márc. 25. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Azokra az átvevő helyekre én is kíváncsi lennék :) Egyébként ez attól függ, hogy ki mennyiért veszi, de általában 300-500 forint között szokták átvenni, ami szerintem elég nevetséges ár, egy gombóc fagyit, amivel semmi munka nincs meg 130 forintért veszel... Na de ez más téma :D
2011. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!