Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent az, hogy kajlafülű...

Mit jelent az, hogy kajlafülű törpenyúl?

Figyelt kérdés

Hirdetéseket kerestem és akkor találtam egy ilyet: 5 hetes kajlafülű törpenyuszik eladók. Beírtam a google képkeresési találatokhoz, így lógófülű törpenyuszit hozott be. Amikor még nem kerestem képeket már arra gondoltam ez a lógófülű törpenyuszi. Szóval akkor ez most az?


Előre is köszi! :)


2011. márc. 25. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, hogy amikor valaki nem ért hozzá, vagy ért, de nem érdekli, kik veszik meg az állatot, akkor nem pontos leírást ad róluk, hanem inkább aranyosat.
2011. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor kalja fülű egy nyuszi, hogyha az egyik füle fel a másik lefele áll
2011. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tehát sok esetben túúl fiatal, vagy keverék- ami abból a szempontból lehet rossz, hogy ha állófülűt pároztatnak kosorrúval ( lógófülű) akkor abból lehetnek fogproblémás esetek a fejforma eltérése miatt + egyéb problémák is. sok a felelőtlen ember és szaporító. "kajlafülű" nyuszit csak pénzéhes, hozzá nem értő ember árul.
2011. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!