Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért fél tőlem a törpehörim?

Mért fél tőlem a törpehörim?

Figyelt kérdés

Abban a pillanatban mikor bele rakom a kezem a terráriumba megied, elrohan...

De mért???????


2011. márc. 27. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Te nem félnél, ha egy 50 tonnás lény kergetne?

Türelmesnek kell lenni a kézhez szoktatáshoz, ne tegyél hirtelen mozdulatokat, ne legyél nagyon rámenős (ne akard állandóan simogatni) etesd kézből, stb.

2011. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban, a hörcsik szeretik, ha etetik őket, szóval kézből etesd őt.Ha lássa, hogy szereted őt etetni, előbb utóbb meg fog kedvelni, mert tudja, hogy akkor sok fincsi kis kaját kap tőled:-D
2011. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nem szocializálták a kereskedésben, és fogalma sincs arról, hogy mit akarsz. Türelem, szelidítsd meg rendesen.

Vagy egy idegbajos túltenyésztett példány (törpehöriknél nem ritka), akkor bizony ilyen marad.

2011. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A törpehörik, amúgy sem olyan barátságosak mint mondjuk az arany, de szoktatástól függ! Enyém 4 hetesen került hozzám és kis korában mindig kézből etettem, megvártam még elveszi, persze beletelt kis időbe még oda mert jönni,most múlt 1,5 éves, de mikor meglát szinte kapaszkodna fel az akváriumra úgy örül. Legyél vele türelmes, etesd kézből s óvatosan simogasd meg mikor már jobban megbízik benned. üdv.
2011. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm !

azt szeretném kérdezni hogy ha a hörit a barátnőmtől kaptam akinek testvérek a höriei (azt hitték hogy lányok)

akkor lehet hogy idegbajos mert nagyon furán viselkedik....

2011. márc. 28. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!