Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van Budapesten jó tengerimalac...

Van Budapesten jó tengerimalac tenyészetet?

Figyelt kérdés
Nemrégiben elpusztult a tengerimalacom, és szeretnék egy újat, de mostanában sok rémhírt hallok a kisállatkereskedésekről, hogy ott nem jól tartják őket, és sokszor betegek. Úgy tudom, érdemesebb tenyésztőtől venni. Néztem oldalakat a neten, de eléggé elavultak, és az "újszülött almok" rovatba évekkel ezelőtt született malackák vannak. Előre is köszönöm
2011. ápr. 1. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ahogy nézem ez nem lesz egyszerű, de ne add fel, esetleg megkérdezhetnéd tengerimalacos fórumokon, hogy hol van élő tenyészet. pl itt: [link]


Most hirtelen őt találtam aki aktív, és a malacai is jó helyről vannak: [link]

Kérdezz rá néhány dologra nála, én nem ismerem, nem régóta tenyészthet.


Vidéken, kicsit messzebb vannak aktív tenyészetek, ha megteheted leutazhatnál a malacért (egy ismerősöm is 3 órát zötykölődött mire leért).

2011. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
folyt: mire leért de megérte neki :)
2011. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Little Pigs tenyészetet tudom neked bátran ajánlani! Én múlt héten vettem tőlük egy gyönyörűszép egészséges angol rövidszőrű kismalacot, kaptam hozzá származási lapot is, így volt 4000 Ft. Hozzá tenném én a volt malackámat (isten nyugasztalja) akit március elején vettem az árkád állatkereskedésében szintén 4000 Ft-ért vettem, de sajnos 5 nap után meghalt:'( én senkinek se kívánom ezt az érzést amit én átéltem, ezért ajánlom inkább ezt a tenyészetet, mert tapasztalatból tudom hogy tényleg egészséges kismalacot kapsz, előjegyeztethetsz is, és nagyon kedvesek veled!

A tenyésztő neve Tóth Ádám.

Írj privátba ha érdekelnek az elérhetőségei, bár ha rákeresel neten fentvan a regisztrált magyar tenyésztők közt is!

Ha kell küldök képet a malackámról és a származási lapról hogy a saját szemeddel is láthasd.


Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj.


20/N

2011. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van.
2011. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. ápr. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!