Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha szül a hörcsögöm, akkor...

Ha szül a hörcsögöm, akkor csendben kell maradni? Vagy viselkedhetünk ugyanúgy mint eddig? Ja, és honnan tudom, hogy megszületettek? Vagy csak 2 hét után jövök rá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csendbe maradni, csak figyelj es latni fogod az eredmenyt! :D Elsore kis csunyacskak de aztan 23-4het mulva mar aranyosak. Nekunk is van nagyon elvezzuk oket!
2009. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetet akartam irni Bocsika
2009. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem fogom látni, mert zokniban vannak... nem biztos, hogy most szül, mert a hétvégére várhatóak, de hallottam 1x egy vékony cincogó hangot, és azt hittem ők azok... lehetett a kicsik hangja? De azóta nem hallottam.
2009. febr. 27. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Miert vannak zokniba? Meg nem is hallottam ilyent! En fureszmosztba tartom oket. Igy lathatom is, ha kijon az anyuci:D Ha nem hallottad a hangokat utanna akkor valoszinu meg nem szulettek meg.
2009. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
^^ Azért vannak zokniban, mert az a házikójuk. Van két zokni meg egy rendes ház, de ők a zoknit jobban szeretik:)
2009. febr. 27. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Erdekes lehet :D Az enyemek akvariumba laknak.
2009. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Akváriumban biztos nem, mert abban víz is van, talán terráriumban.
2009. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sapkában meg zokniban laktak a hörcsögeim, meg most egy melegítő fölsőben.
2009. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!