Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mixomatózis! Mit tegyek?...

Mixomatózis! Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Segítsetek! Van 10 nyuszim. Már február óta mondom apukámnak, hogy vigyük el beoltatni őket. Beszéltünk az orvossal, ő azt mondta, elég akkor oltani, mikor megjelennek a szúnyogok. Mindig nagyon féltem, hogy valamelyik elkapja, és most megtörtént! 3 napig apukám gondozta a nyuszikat, mert nem nem voltam itthon. Arra jöttem haza, hogy a szeme, a füle és az orra be van dagadva. Aki nyuszi egy ketrecben volt vele, gyorsan kiraktam a ketrecből. Az orvos most már minél hamarabb jön oltani, de a beteg nyuszival mit tudok csinálni? Azt olvastam gyógyíthatatlan, de nem lehet valamit mégis tenni, hogy túlélje?
2011. ápr. 16. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén? Szerintem vele már nincs mit tenni.
2011. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A beteg állatot el kell különíteni. Az esetek nagy részében nem gyógyítható, de láttam már meggyúgyult nyuszit. Merre laksz? Ismerek olyan állatorvost, aki ennek a betegségnek nagy értője.
2011. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Salgótarjáni vagyok.
2011. ápr. 16. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán kérdezd meg az orvost, ő fogja tudni a leghitelesebb választ adni...
2011. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már el van különítve, itt van mellettem, répát rágcsál. azt a nyulat, aki vele együtt volt egy ketrecben, már szintén kiraktam a ketrecből és a ketrecet már takarítjuk.
2011. ápr. 16. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
lehetséges a gyógyulása, de ha keletkeznek rajta sebek, akkor az örökre megmarad rajta. gyógyulást neki!
2011. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Épp most beszéltem az állatorvossal. Holnap reggel jön oltani a többit. A beteg nyuszira azt mondta 2 hét alatt túl lehet rajta, csak tartsam tisztán a légútjait, és lehetőleg melegebb helyen legyen.

2011. ápr. 16. 21:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!