Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiu vagy lány (arany) hörcsögö...

Fiu vagy lány (arany) hörcsögöt érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
szeretnék majd egy aranyhörit ,inkább fiut!de ha a lány job akkor inkább veszek azt!mert azt tudom,hogy a lányt meglehet ugyis venni,hogy vemhes és ezért vemhesen viszem haza!én igazság szerint a fiu höriket jobban szeretem,egyesek szerint a fiu höri kicsit szelidebb is!nem tudom mennyire igaz ez!most akkor inkább lány vagy fiu (arany)hörit vegyek?
2011. ápr. 25. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol vemhesen veszed meg a hörit, ott simán eladnak neked egy vemhes lányt is fiúnak. Hacsak nem tudod te magad megnézni, hogy tényleg fiú-e, tökmindegy mit kérsz, ugyanakkora lutri. Keress meg inkább egy tenyésztőt, akkor nem nagyon érhet meglepetés.
2011. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megtudom állapitani a nemüket!de amugy fiut vagy lányt érdemesebb vennem??
2011. ápr. 25. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig lányt vettem mostanában, mert ők tovább élnek, mint a fiúk a tapasztalataim alapján. Ha még nagyon fiatal a höri, akkor meg ráadásul nem is lehet még vemhes, tehát fiatalkát vegyél. A lányhörik is ugyanolyan szelídek, mint a fiúk, nincs különbség ebben!

Én most jutottam el arra a szintre, hogy nekem mindegy, hogy fiú vagy lány lesz-e a következő, nem fogom ragaszkodni most már ahhoz, hogy lány legyen. Azt fogom kiválasztani, amelyik a legjobban tetszik nekem. Aztán majd kiderül fiú-e vagy lány. :)

2011. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!