Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom a kis hörcsögömre...

Hogyan tudom a kis hörcsögömre felrakni a pórázt?

Figyelt kérdés

Most vettem egy pórázt, (eléggé meglepődtem hogy ilyen is létezik)de nem tudom hogyan kell rárakni kis kedvencemre.

Kérlek segítsetek.

Előre is köszi.

14/L


2011. ápr. 28. 19:09
 1/10 anonim válasza:
Minek az? Sétáltatni akarod a hörcsögöt???
2011. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Azt miből gondolod, h a hörcsögöd sétálni akar? Szerintem hagyd azt a szerencsétlent, ne nyaggasd!!!
2011. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mindkét válaszolónak: Az én hörcsögöm nagyon kezes és akármikor kitudom venni. tehát rá is tudom rakni a pórázt és én nem azt kérdeztem hogy szerintetek hülyeség-e a höri póráz hanem hogy hogy kell felrakni rá!

Ha nincs normális ötleted ne is írj!

2011. ápr. 28. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is új! ..most már erre is készülni kell úgy látszik, hogy utcán hörcsögsétáltatók jönnek szembe. XD
2011. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szegény höri..:/
2011. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem hám?


ha ilyen:


[link]


akkor be kell bújatani a két lábát a két nagyobb lyukba


Ha ilyen:


[link]


magától értetődő.

2011. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:30-vok


a2.-nál be kell bujtatni a két melső lábát a nagyobb a fejét a kisebb kör(lyuk)-be

2011. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Hát ömm...

Ne haragudj, de szerintem ez katasztrofikus. Szegény hörcsögnek nagyon veszélyes az utcán! Bármikor jön egy kutya, és széttép! Vagy egy macska, hiszen ő vadászik az egerekre! És az utca tele van fertőzéssel, állatpisivel, út mentén szennyezett a levegő, nem is beszélve a galambok által terjesztett betegségekről.

Nem akarlak elítélni, én is beleestem ebbe a hibába. A tengerimalacom vittem egyszer nyáron egy kutyamentes, tiszta parkba legelni, és hasmenése lett a fűtől, három napig nem is evett, és nem állt föl, de aztán szerencsére meggyógyult.

Azóta mártudom, hogy ilyen kisálatot vinni az utcára baromság. Nagyion érzékeny lények, a hörcsög pláne, nagyon könnyen megbetegedik.

Kérlek gondolt át, mielőtt sétáltatod, mekkora veszélynek teszedki szegényt!

Annak is nagyon fog örülni, ha a szobában rohangászat, vagy ha viszel fel neki egy kevés friss füvet, amit előtte jól lemosol! :)

2011. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak zárt helyre vinnéd ue.?nem utcára ue.?

Mert ha van egy kis külvilágtól elzárt hely vagy az udvar.kutya és macska nélkül kiviheted.A madaras cucc meg tiszta h*lyeség nemhogy már azt hidd hogy nem tudsz megijeszteni egy madarat!

2011. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha nagyon kicsi korától szoktatod hozz (még mikor az anyjával van), lehetséges, hogy ne zavarja, de ha idősebb, és rá adod, vergődni fog a földön és mindenhogy próbál szabadulni, mert úgy érzi, hogy egy ragadozó karmai között van! Ezt akarod? Hogy szenvedjen? Másrészt fölösleges, mert kivinni más állatok és a fertőzésveszély miatt hülyeség lenne, bentre pedig nem kell semmi, vagy ha nagyon akarod szekálni, akkor hörcsöggömb....
2011. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!