Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mutattok képet a tengerimalaca...

Mutattok képet a tengerimalacaitokról?

Figyelt kérdés

Milyen fajta, mennyi idős, milyen nemű, mi a neve. :)

De mást is írhattok, ha gondoljátok. Pl. milyen természetű..stb.

A válaszaitokat előre köszönöm. :)


2011. máj. 1. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szija nekem 3 tmalackám van ^.^ Zoé Kajszi és Pamacs*-*

csak Zojcsiiról van képem sajna de az itt van:

[link]


11/L

2011. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia utolsó vagyok.

mind a 3 lány ( :

Zoéka 10 hónapos,Kajszi és pamacs pedig 1,5 kb.

természetük:nagyon szelídek,nyugodtak(*.*)Régebben nem jőttek ki vm jól mert pamacska bántotta zoét :( De mostmár egész jóba vannak :D

2011. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
megint utolsó.xD Kajszii és Pamacs nem 1,5 hónaposak hanem 1,5 évesek...xD
2011. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon édes a malackád, biztos a másik kettő is az. :) Nekem most lesz 2 tmalacom, 2 fiú: Drazsé és Hami. Bár eredetileg lányokat akartunk, de amikor megláttuk őket, tudtuk, hogy őket szeretnénk. Vasárnap megyünk majd értük. Drazsé 4, Hami pedig 6 hetes. :)

Amúgy a tieid harapnak?

2011. máj. 3. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs Tengerimalacom csak Szíriai aranyhörcsögöm de tényleg nagyon kis aranyos a malackád.
2011. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Eszter:) ***** válasza:

Kedves kérdező.

Szerintem nem jó ötlet ha két hímet össze raksz ,én már megbántam:(..leharapták egymás fejét.hiába szolt az állatkereskedő nem hallgattam rá..nagyon szerettem őket.:(

Pedig egy alomból voltak elhozva de akkor is.möst van az egyik ketrecbe egy hím meg egy nöstény a másikban meg két nöstény.Gondolkodj na szia

2011. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én fölraknám csak valamiért nem illeszti be az üzenetbe!

4 hete még kettő malackám volt Csincsi és Lujzi mind a ketten lányok De sajnos Lujzi beteg lett egy hónapig vittük orvoshoz,ápoltuk,etettük de sajnos végül elaltatták:((((,:O.De Csincsi méég meg van szerencsére ő jól bírja egyedül mert Lujzi mindig kereste őt ha eltűnt...Szia sok sikert,de NEM ajánlom a KÉT FIUT!!!!

2011. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztam már, és természetesen utánanéztem és meg is kérdeztem a tenyésztőt, hogy két hím tartása mivel jár. Tudom, hogy sokkal nehezebb mint két nőstény és sok türelem is kell hozzá. De kitartó leszek, és mindent megteszek azért, hogy szépen el legyenek egymással. Tudom, hogy vannak ezzel kapcsolatban negatív tapasztalatok, de minden éremnek két oldala van. A tenyésztő is azt mondta, hogy több munka van velük, de meg lehet oldani. Neki is vannak együtt hím malacai és azt mondta hogy semmi gondja nem volt eddig velük. Én ezt nem látatlanba vállaltam be, hogy na ők tetszenek, vigyük... Valóban rajtuk akadt meg a szemem, de előtte végig gondoltam, és aztán döntöttem. Felelős gazdijuk leszek. Tudom, hogy nem rosszindulatból írtad, hanem jó tanácsként. Köszönöm a figyelmeztetés, és sajnálom, hogy neked ez a tapasztalatod.

Utolsó: Nagyon sajnálom Lujzit, de legalább küzdöttél érte. Ilyen egy igazi gazdi. És ott van a másik malackád, akit tovább szerethetsz, és aki még sok sok örömöt fog neked okozni. :)

2011. máj. 4. 14:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező kommentje 21:17 és Viki2 kommentje 21:52


Nagyon köszi :D

Kérdezőnek:Pamacsék rozettásak és elég nagyra nőttek biztos vannak vagy 1-2 kiló xD Na jó 2 nem :D


Első voltam ;]

2011. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah megint utsi vok

Sok skert az új malackáidhoz ;)

2011. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!