Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem tudom sehol eladni...

Miért nem tudom sehol eladni a ketreceimet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. máj. 6. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát jah. én is bevásároltam az akcijjósból a fresiben, bár nem olyan jó mint egy ferplast ketrec, mert nincs behálózva az alja, viszont a két kismalacom vígan szaladgál benne :D


ami neked zöldben van, az nekem szürkében. 2 éve vettem 6e-ért. az a baj vele, hogy egy malacnak is kicsi, egy hörinek meg sok. mondjuk patkánynak talán jó...

de nem adom el, az lesz az utazóketrecük, ha több napra megyünk valahova, ahol nem gáz, ha ott vannak (nyaraló, vidéki látogatás) akkor abban lesznek arra a kis időre :D

2011. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó Válaszoló!
2011. máj. 8. 16:32
 13/14 anonim válasza:
Én 10ezerért adtam el egy plasztikketrecet, elég használtan, mégis gyorsan. Viszont azok a ketrecek alapból 19ezer körül vannak. A tieid nagyon jó állapotúnak tűnnek, de még így is drágállom, mert az alapáruk sem olyan magas...
2011. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 14. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!