Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögömnek kivilágoso...

A törpehörcsögömnek kivilágosodott a szőre, de mitől lehet?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam, 5-6 hónapos körül van, az még fiatal.

És tegnap reggel láttam hogy ott a szeménél kivilágosodott, meg a háta fele egy része. Nem tudom mitől lehet, valaki segítene?


2011. máj. 19. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha tél lenne megérteném, mert télen a szőrük ki szokott fakulni. Ha hideg van a szobában ahol tartod, akkor lehet hogy attól van.


Ez a téli fakóság egyébként attól alakul ki, hogy ugye így játszódhat le a fejükben: hideg=hó=fehérség=nem megfelelő a szürke rejtőszínnek. Ezért a természet megoldja nekik, hogy hideg hatására megfakul a szőrük. Üdv! :)

2011. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért fakult ki mert winterwhite típus ,ahogy már előttem írták.

pl.:winterwhite pearl

amúgy sztem olvass utána egy kicsit a dzsungiknak mert ha már ilyet tartasz akkor felelőségteljes gazda legyél és tud meg milyen is a dzsungáriai törpehörcsög!:)

itt egy oldal: [link]

nézelődj rajta!Üdv!:)


12/L

2011. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

[link]


az hörcsögöm pedig pont ilyen mint ő, a képen =))

2011. máj. 20. 07:10
 4/5 A kérdező kommentje:
5. -dik kép :)
2011. máj. 20. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Cuki:):)))))))
2011. máj. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!