Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudnék szerezni?

Honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
Honnan tudnék szerezni örökbefogadható illetve ingyen elvihető vadászgörényt? Lehet nagy vagy kicsi.Vagy esetleg 5000Ft-ig.Mert mindenhol 15-20 ezer körül van. Már szinte minden oldalt megnéztem a neten és sehol nem találtam...:S Ha tudtok kérlek segítsetek. Előre is köszönöm szépen.
2011. máj. 22. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


pl innen:


[link]


[link]


[link]

2011. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. de ezek már több hónapos hirdetések..:s
2011. máj. 22. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is akartunk, Karcagon van egy hapsi, érdeklődj esetleg tőle. Többet nem tudok sajnos...
2011. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:

[link]


Itt rengeteg gazdára váró görényt találsz. De nem 5000 Ft-ért. Ki kell fizetned az ivartalanítás és az oltások, féregtelenítés árát, ez némileg több. Ezt mondjuk akkor is ki kéne fizetned, ha a görényt máshonnan szerzed, tehát ezek a költségek mindenképpen felmerülnek. Ha ezt a költséget nem tudod bevállalni, akkor nem is érdemes görénytartásba fognod, mert ennek az állatnak elég drága egy megfelelő ketrec és a mindennapi ellátása sem filléres dolog.

2011. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azzal tisztában vagyok. Meg lenne mindene. A ketrec már meg is van. azért köszönöm a válaszokat.:)
2011. máj. 22. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd, az olcsó állat könnyen lehet, hogy végül drágább lesz. Inkább spórolj, hogy ne töltsd később a fél életed az állatorvosnál. Pár hónapig félrerakod azt az összeget, amit amúgyis megenne - mert a görénytartás sem olcsó -, és máris megvan egy rendesen tenyésztett görény ára.
2011. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is így döntöttem inkább Pesten veszek majd ősszel egy tenyésztőtöl. Ott legalább tudom, hogy mire számíthatok meg stb.
2011. máj. 23. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!